החתונה הרומנטית של מיטל ושני

23.06.16

החתונה היפהפייה של מיטל ושני מתחילה בסיפור הצעה משעשע: במקור, שני תכנן להציע לה נישואין באמסטרדם, אבל בסופו של דבר - לא התאפק והציע לה להתחתן איתו בחדר השינה שלהם, לפני הטיול, שהפך לחגיגת אירוסין.

 

meytal gallery 1

 

meytal gallery 2

 

meytal gallery 3

 

הם הכירו במהלך השנה הראשונה של התואר שלהם בבינתחומי ומאז הם בלתי נפרדים. כיום הם מגדלים את שני הכלבים שלהם, שרלוק ופקה, באושר ושמחה בביתם המשותף.

 

meytal gallery 8

 

meytal gallery 9

 

את חתונתם המעוצבת הם ערכו בבית על הים, קרוב לגלים וליופי של הים והיא היתה מלאה בכל הדברים שאנחנו הכי אוהבות: גלים, פרחים, אהבה ושמחה שעוברת בבירור גם דרך התמונות.

 

meytal gallery 16

 

meytal gallery 17

 

meytal gallery 18

 

אנחנו תמיד אומרות שחתונה מושלמת מתחילה בפרטים הקטנים וכאן ניתן לראות דוגמה נפלאה לכך: המיתוג הגרפי העדין של ההזמנות היווה מעין רמז לעיצוב הרומנטי ומלא הפרחים שממנו נהנו האורחים.

 

meytal gallery 5

 

meytal gallery 12 

 

meytal gallery 14

 

meytal gallery 15

 

אחד הדברים שאהבנו במיוחד הוא שלט העץ שהוצב בכניסה והזמין את האורחים לשבת היכן שמתחשק להם. כך מיטל ושני חסכו לעצמם הרבה כאב ראש ונתנו לאורחים להתמנגל כאוות נפשם - מבלי להתערב בדינימקה הטבעית שנוצרה בין המוזמנים.

 

meytal gallery 19

 

כשהים מהווה רקע לחתונה - באמת שאין צורך בעיצוב עמוס פרטים ובעינינו, סידורי הפרחים העדינים שקישטו את המקום הם תוספת עיצובית מדויקת, שתורמת לאווירה מצד אחד, אך גם משאירה את הבמה לתפאורה הטבעית המשגעת. על הרקע המשגע הזה, נישאו השניים בידי השחקן שי אביבי.

 

meytal gallery 20

 

meytal gallery 21

 

meytal gallery 22 

 

אי אפשר לדבר על חתונה מבלי להתייחס ללוק של הכלה. במקרה הזה, מספיק מבט אחד כדי להבין שמדובר בכלה מלאת שיק; שמלת הכלה הנבחרת היתה עדינה, יפה ובוהו-שיקית. התסרוקת והאיפור המשיכו את הקו הרך והרומנטי של השמלה, עם נגיעה קטנה ומקסימה של מסרקת גיבסניות. במקום ללכת על שרשרת בולטת, מיטל בחרה לענוד עגילים גיאומטריים יפים וטרנדיים ואת הלוק כולו השלימו נעלי הכלה שלה, שעוצבו בידי לא אחר מג'ימי צ'ו.

 

meytal gallery 4

 

meytal gallery 6

 

meytal gallery 7

 

גם שני בחר בבגדי חתן יפים וקלאסיים, מבלי להעמיס יותר מדי פרטים על הלוק - ויחד, צילומי הזוגיות שלהם היו הכי אורבניים שיש, עם לוקיישנים תל אביביים מוכרים יותר ופחות.

 

meytal gallery 10

 

meytal gallery 11

 

מיטל ושני, לא נותר לנו אלא לאחל לכם חיים מלאי אושר, רוך ועדינות יחד, ממש כמו החתונה המקסימה שלכם. מזל טוב!

 

קרדיטים


מקום האירוע: בית על הים
עיצוב: גיל צוקרמן
קייטרינג: מזל טלה
מוסיקה: תומר מייזנר - מוסיקה פלוס
בר: סמיילס
צילום סטילס: נטלי שור
שמלה: רומיה ויואל
איפור: קארמה לחאם סמוראי
עיצוב שיער: קארמה לאחמן סמוראי
טבעות: צפריר ויינברג
נעלי כלה: ג׳ימי צ׳ו
נעלי חתן: ALDO
תכשיטים: מיכל בן-עמי (עגילים) יאמה (טבעות)
עורך טכס: שי אביבי

מאת:כלות אורבניות
תגיות: