החתונה המתוקה של ניצן ורון

20.10.16

ניצן ורון החליטו להקדים את כל הסקרנים שמתים לדעת כבר מה קורה איתם. אחרי שבע שנים טובות ביחד, היה להם ברור שהם מתחתנים ולא פחות חשוב שהשושבין הראשי בחתונה שלהם יהיה צ'אבי, הכלב שאימצו זמן קצר אחרי שהכירו בלימודי התואר הראשון באוניברסיטת באר שבע.

 

gallery22

 

gallery25

 

gallery26

 

gallery15

ניצן הייתה בטוחה שההחלטה ההדדית תחסוך את הצעת הנישואים אבל הופתעה לגלות שיש לה ג'נטלמן אמיתי בבית שלא יוותר על גינונים רומנטיים כל כך מהר. וכך, ערב אחד אחרי שחזרה מאימון והתכוננה להכין לה סלט, רון שב הביתה עם טבעת. אחרי ה"כן" הברור מאליו, השניים הלכו לחגוג על המבורגר. אם כבר, אז כבר.

 

gallery18

 

gallery24

 

gallery16

 

gallery14

 

gallery9

למרות האושר הגדול מההצעה, לניצן לקח זמן עד שהתאהבה בכל הקונספט של ארגון חתונה והיא ראתה בזה יותר כמו רשימת מטלות שחייבות להתבצע. המטלה הכי מגניבה שהייתה לכלה היא בחירת השמלה. מצד אחד, היה לה ברור שהיא לא תהיה כלה קלאסית ותמיד דמיינה את עצמה בשמלת בלרינה קטנה. כשנתקלה בשמלות של נועה הלינגר, היא הייתה צריכה רק חמש דקות כדי להתאהב (בשמלה ובמעצבת) ולהחליט.

 

gallery17

 

gallery5

 

gallery13

אבל לא רק השמלה הייתה לא סטנדרטית – ואם אלוהים נמצא בפרטים הקטנים, אז שימו לב לכל הדקויות באירוע: עיצוב השיער של הכלה, זר מסוכריות, זרי פרחים לשושבינות שעוצבו בתוך גביעי גלידה וכמובן חליפת השושבין לצ'אבי.

 

gallery7

 

gallery11

 

gallery20

 

gallery10

 

gallery4

 

gallery3

ניצן ורון, תודה שנתתם לנו הצצה לחתונה צבעונית, מקסימה וכזו שגורמת לנו רק לחייך ולהתאהב. מאחלות לכם חיים של שלמים של גלידה בטעם תות בננה.

 

gallery

 

קרדיטים

מקום האירוע: פורט 15
קייטרינג: קסם הקרמל
מוסיקה: ארט מיוזיק
בר: פורט 15
צילום סטילס: ארטיק צלמים
צילום וידאו: ags אלון וגיא
שמלה: נעה הלינגר
איפור ושיער: דפנה בר-אל
טבעות: תומר פלר
נעלי כלה: irregular choice
נעלי חתן: טימברלנד
תכשיטים: ג׳ולס תכשיטים

קשת לראש: סיוון פרימור

עוגת חתונה: לירון מלכה עוגות מעוצבות
הזמנות/מיתוג: מיכל בן אביר
עורך טקס: שלמה נפתלי

ניהול אירוע: אביעד BESTMEN

ליווי כלב: הדוג-מנית

מאת:כלות אורבניות