החתונה המושקעת של נועה וגל

17.11.16

כשגל, 28, פגש את נועה, 28, הוא חשב שהיא מרוחקת וגם נועה לא עפה על הבחור. שניהם היו אז בני 21, ועבדו באותה מסעדה; הוא היה ברמן, היא אחראית משמרת וכך התנהלו חייהם, בנפרד וללא כל קשר של ממש.

 

gallery7

 

gallery high7

 

gallery high5 

ערב אחד, גל ישב במסעדה עם חברים ומשהו בנקודת המבט של נועה השתנה. לפתע, הבחורה "המרוחקת" החלה להיות ידידותית במיוחד וקירבה מגע. לגל לא היה קשה להיענות לה וכך, הקולגות המרוחקים הבינו שזה זה, אין יותר משחקים. הם מצאו את הדבר האמיתי.

 

gallery high4

 

gallery high3

 

gallery14

כמה אמיתי? ובכן, כשגל הודיע שהוא מתפטר ונוסע לטיול הגדול בדרום אמריקה, נועה עזבה הכל, דחתה את לימודי התואר הראשון, נטשה את דיילות האוויר ונסעה ביחד אתו למסע מטורף ורומנטי של שנה.

 

gallery

 

gallery6

 

gallery high6

בשובם, הם שכרו דירה בתל אביב, אימצו כלב והתחילו לבנות את החיים המשותפים. שש שנים חולפות מהר כשנהנים, ואז גם הגיעה ההצעה.

 

gallery3

 

gallery8

 

gallery4

התיזמון המקורי היה עם הטיסה ללונדון לרגל יום הולדתו של גל, אבל הבחור לא התאפק ויומיים לפני, הוא העיר את נועה בבוקר ושאל אם היא רוצה להתחתן. מנומנמת ועייפה, היא הנהנה ושבה לישון. אחרי כמה נדנודים, היא גילתה את הקופסה, מה שגרם לה לזנק מהמקום ולא לשכוח לדרוש ממנו לכרוע ברך לפני שהיא אומרת כן רשמי וסופי.

 

https://youtu.be/S1rw9Cyrpk4

 

אחרי הטיול, הגיע שלב התכנונים ותחילה נסגר המקום. השניים בחרו בנחלה כי רצו להתחתן תחת כיפת השמיים, באווירה רומנטית ונינוחה. כשההחלטה הגדולה נסגרה, נועה התחילה בחפירות הפינטרסט ושלל המגזינים והחלה ללקט רעיונות.

 

gallery2

 

gallery12

 

gallery13

 

gallery9

השניים ירדו לפרטים הכי קטנים ודאגו שהכל יהיה פיין וישקף את האופי שלהם. כך למשל הזמנת החתונה נוצרה בכיכובו של בילי הכלב שזכה לאיור משלו. כל הזמנה שנשלחה לאורחים קופלה, נקשרה בחוט שמשון ונסגרה בעזרת חותמת על האיור של בילי עם הכיתוב "enjoy the ride". וחכו, זה לא נגמר; הזמנה כללה גם חלק נוסף שנתלש ושימש כלוח שנה של חודש החתונה ממוגנט.

 

gallery15

 

gallery16

שלב שני היה מלאכת ה-give away לאורחים שלמעשה חולקו כבר בשלב ההגעה, כדי שהאורחים יוכלו ליהנות ממנה ולא לפספס אותה חלילה ביציאה. המתנות שולבו עם פתקיות ההושבה וכללו מעטפות בצבע של נייר קראפט שקופלו והודבקו אחת אחת, ובהן זרעים של כובסרה ופטרוזליה עם כיתוב של seeds of love. כל מעטפה נסגרה עם וואשי טייפ פרחוני.

 

gallery high9

ומה עוד? אנחנו מקוות שאתן יושבות כי הכלה שלנו עבדה מאוד קשה. בכניסה לחתונה, היא הציבה עמדת ברכות שכללה ערמת מתנות דקורטיבית שהכינה וקופסאות עץ שבהם הונחו מכתביות ממותגות ועפרונות. העמדה קושטה בתמונות של הזוג מטיולים ברחבי העולם. בכניסה היו גם מניפות ממותגות שהכלה הכינה לבדה וכל עמדה בחתונה הייתה ממותגת בשלט שמתאים לעמדה. כמו כן, על השולחנות היו פתקיות let's Instagram עם האש טאג של הערב כדי שהזוג יוכל לראות את כל התיוגים והחברים.

 

gallery10

 

gallery11

 

gallery17

 

gallery high

 

gallery5

 

gallery high2

נועה וגל, אין ספק שהפלתם אותנו מהכסא עם החתונה היפהפייה שלכם. עכשיו, אחרי שעברתם הזמנה הזמנה וקשרתם שקי יוטה עם פיצוחים, אנחנו מאחלות לכם חיים שלמים וארוכים של המשך עשייה לצד מנוחה, ורק אושר גדול. תודה על חתונה מיוחדת במינה.

 

קרדיטים
מקום האירוע: הנחלה

צילום וידיאו וסטילס: מצטלמים

עיצוב: נועה הכלה
קייטרינג: עלי דפנה
מוסיקה: איתי גאלו
שמלה: בעיצוב הכלה
איפור ושיער: יעל להב
טבעות: הוט קראון
נעלי כלה: רוני קנטור
נעלי חתן: פיוקו נרו
תכשיטים: קרן וולף
עורך טקס: הרב יוני לביא
חוויות: מגנטים- פרינט מיי פיק

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)