החתונה המושלמת של אייל ודרור

27.11.16

מבחינתנו כל חתונה שמתארחת בבלוג מגזין שלנו היא סיבה למסיבה, אבל בכל זאת - כשנתקלנו בחתונה של אייל ודרור, אין ספק שאלמנט החגיגה העלה הילוך.

 

gallery

 

gallery19

 

gallery17

 

מתוך הפינצטה שלנו

השניים מכירים זה את זה כבר עשור שלם; אייל הוא שף קונדיטור ואילו דרור מעצב שמלות כלה וערב וביחד הם זוג מאוד יצירתי, שעיצוב ודיטיילז - חשובים לו.

 

gallery20

 

gallery18

 

gallery13

אין ספק שאחת הדרכים הכי נהדרות להחליט על חתונה היא לעשות זאת במהלך חופשה ובאמת, אייל ודרור קיבלו את ההחלטה להינשא במהלך חופשה בתאילנד בתחילת שנת 2016.

 

gallery15

 

gallery16

 

gallery14

 

gallery12

אחרי שחזרו ארצה הם החלו לתכנן את האירוע המרגש שלהם ומאחר ושניהם מגיעים מתחומים יצירתיים, היה להם חשוב שהחתונה שלהם תהיה לא פחות ממושלמת ומחושבת עד לפרטים הכי קטנים. כמו שאתן יכולות לדמיין לעצמכן, החתנים שלנו היו מאוד פעילים בקבוצה הסודית ונעזרו בה הרבה במהלך תכנון החתונה. 

 

gallery high2

 

gallery7

כמו שאתן יכולות לראות, כך בדיוק היה; החל מהמיתוג (שיצר החתן אייל), עבור בעיצובי מרכז השולחן ועד בחירת החליפות - לכל פרט ופרט הוקדשה מחשבה יצירתית, שקשרה את כל הדיטיילז - גדולים כקטנים - יחד. 

 

gallery11

 

gallery high3

 

gallery9

 

gallery10

רגע השיא של האירוע, היה - כמובן - טקס הנישואים עצמו. בתפקיד הסמכות המחתנת הופיעה חברה של החתנים האורבניים שלו, מישהי שאתן כנראה מכירות: שירי מימון האגדית.

 

gallery6

 

מתוך הפינצטה שלנו

gallery4

 

gallery3

מסתבר שדרור פגש את שירי כאשר הלביש אותה על הסט של אקס פקטור. לאחר שאייל והוא החליטו להינשא הוא ביקש ממנה לחתן אותם והיא נענתה בשמחה. שירי זכתה לא רק בכבוד, אלא גם בשמלה המהממת שלגופה, פרי עיצובו של דרור גבע, החתן, שאנחנו מאוד אוהבות את העיצובים שלו. 

 

gallery5

 

זוג מהמם שכמותכם, תודה ששיתפתם אותנו בשמחה שלכם! אנחנו מאחלות לכם חיים משותפים מלאי אושר ויצירה - והיי, תמסרו ד"ש לשירי ;) 

 

 

קרדיטים

צילום סטילס: לירון כהן אביב
מקום האירוע: 1947
עיצוב: טאיס גולדנברג
קייטרינג: של המקום
מוסיקה: דלית רצ׳סטר

+ קרדיטים נוספים


צילום וידאו: רוי חבני

עיצוב שיער: יאקי אלמקייס
נעלי חתן: ורסצ׳ה
הזמנות/מיתוג: אייל (החתן)
חליפת חתן: באמוס סקוור
עורכת טקס: שירי מימון
מתנות לאורחים: שכולו טוב
קרדיטים נוספים: עיצוב שמלה שירי מימון - דרור גבע (החתן)

 

מאת:כלות אורבניות