החתונה המוסיקלית של עטר וינאי

06.06.16

 

כשמסתכלים על התמונות מהחתונה של עטר וינאי - ברור שמדובר בסיפור אהבה גדול. הם ביחד ארבע שנים, אבל מכירים כבר עשור, מאז שעטר נכנסה ללון בדירה בדרום אמריקה, בחדר שבו שהה ינאי. היא היתה עם מוצ'ילה ענקית, המון בוץ בנעליים ושיער רטוב ומבולגן מגשם ורוח טרופית, אבל זה לא הפריע להם להתיידד ולבלות יחד את תקופת הקרנבל.

 

איפור חתונה

 

atar gallery 2

 

הקשר הרומנטי ביניהם נוצר, כאמור, שש שנים לאחר אותה היכרות ראשונית, במהלך אירועי הלילה הלבן של תל אביב: גם הפעם הם נפגשו כשהיא עם בוץ בשיער ודגמ"ח זרוק (ככה זה כשמגיעים ישירות משבוע הדרכה) ומשם העניינים התחילו להתגלגל. עד אותה נקודה, אגב, ינאי לא שכח להתעדכן תדיר במצבה הרומנטי של עטר דרך הפייסבוק...

 

atar gallery 3

 

atar gallery 4

 

atar gallery 5

 

atar gallery 6

 

את הסוף הטוב של הסיפור שלהן, אתן רואות בתמונות המקסימות מהחתונה: השניים, שגרים במרכז תל אביב יחד עם כלבה וחתולה, הצטלמו בצילומים זוגיים מקסימים על הרקע האורבני של תל אביב. גם הכלבה שלהם קושטה בהינומה ולקחה חלק, כיאה לבת משפחה קרובה.

 

atar gallery 12

 

אנחנו אוהבות במיוחד את הטאצ'ים האישיים, אלה שהופכים את הצילומים הזוגיים לייחודיים לזוג עצמו ועטר וינאי לא חסכו בכאלה: ההתכתבות האחרונה שלהם לפני החתונה בוואטספ; הכיתוב: "I DO" על סוליות הנעליים של עטר; התמונות המצחיקות, שבהן ברור שהם באו ליהנות (כמו למשל התמונה עם העלים בפה) והצילומים עם הכלבה - כל אלה הופכים את התמונות שלהם למשמחות - ואישיות - במיוחד.

 

atar gallery 10

 

atar gallery 7

 

אצל עטר וינאי לא רק השמות מיוחדים, אלא גם תחומי העיסוק והתחביבים: היא מאמנת קבוצות נשים באימוני TRX ואימונים פונקציונליים, מאמנת אישית ומנהלת מרכז ספורט. בזמנה החופשי היא רצה למרחקים ארוכים וגם קוטפת כל מיני מדליות (לאחרונה זכתה במקום הראשון במרוץ לילה במדבר בקטגוריית הנשים). הוא עובד בחברת קידום אתרים באינטרנט ובזמנו הפנוי הולך על חבל (!) משתעשע בצניחות חופשיות ואוהב מאוד קייט סרפינג וספורט ימי.

 

שמלת כלה

 

את פני האורחים קיבלה הופעה של הזמרת חנה אדרי בליווי הרכב ספרדי - שהשרתה אווירה חגיגית בניחוח דרום ספרד. מאחר והחתונה נערכה בצהרי יום שישי, ינאי ועטר החליטו לערוך בה קבלת שבת מוסיקלית אלטרנטיבית, שכללה ברכה על היין והחלה. את הקו המוסיקלי המשיכה הופעת קאוורים בכיכובם של אב החתן (שהוא זמר מקצועי), אחות הכלה (שתופפה) ואחיו של החתן שהופקד על הנגינה בגיטרה. בנוסף, מאחר ואביו של ינאי הוא בוגר להקת הנחל, הוא הפתיע את כולם בסשן שירה בציבור שכלל שירונים והתייצבות בהרכב מלא של חברי הלהקה ששירתו לצדו.

 

atar gallery 9

 

atar gallery 11

 

atar gallery 13

 

atar gallery 14

 

atar gallery 15

 

atar gallery 16

 

atar gallery 17

 

atar gallery 18

 

atar gallery 19

 

atar gallery 20

 

אחרי החתונה המהממת שלהם - שנערכה בבית אנדרומדה ביפו, הם נסעו לירח דבש בדרום הודו. מאחר והיא אוהבת טיולים וטבע ואילו הוא מעדיף בטן גב, הם בחרו לשלב בין שני סגנונות הטיול תוך שהם מבלים בחופי גואה, עושים טראקים בהרים, שופינג במומביי ולקינוח - צלילות באיי אנדמן.

אחרי כל זה, לא נותר לנו אלא לאחל לינאי ועטר חיים מלאי ספורט, הרפתקאות ואושר גדול - לפחות כמו זה שחוו בחתונה המקסימה שלהם. מזל טוב!

 

קרדיטים
מקום האירוע: בית אנדרומדה יפו
קייטרינג: שף אנדרומדה
מוסיקה: ארטיקה, להקת הנחל, חנה אדרי, משפחת הכלה החתן
בר: אנדרומדה בחיזוק קוקטיילים שנרקחו על ידי הזוג
צילום סטילס: חן ראובן
צילום וידאו: מיכאל קיקוב
שמלה: יד שניה
איפור: רונה עזרא
עיצוב שיער: רוני אבן
טבעות: ג'קסון
נעלי כלה: רוני קנטור
נעלי חתן: קסטרו
תכשיטים: אפרת קסוטו
הזמנות / מיתוג: ההזמנה עוצבה על ידי הכלה: ציור של הזוג בסגנון מופשט ובצבעי יסוד חזקים.
חליפת חתן: קסטרו
עורך טכס: אמא של הכלה והרב אריאל
DIY: חופה-מעוטרת פרחים עשויים סול (נייר עבה ורך) וסרטי סטן בצבע שמפניה וורוד מלוינסקי, בשילוב שיבולים יבשות שנקטפו מהבית בקיבוץ. עיטור שביל הכניסה בתמונות של הזוג תלויות על חוט פשתן עם אטבים שצוירו כחתן וכלה מתנשקים
מתנות לאורחים: עוגיות לשבת שנאפו על ידי אמו של החתן (700 עוגיות!! כבוד :) ) ונארזו בקופסאת קרטון עטופה בסרטי סטן דקים ובכרטיס קטן עם ציור ההזמנה וברכת שבת שלום.
מתוקים: עוגת חתונה "ארגנטינאית" החתן והכלה הכירו בדרום אמריקה ורצו לתת טעימה לטינית מסורתית לחתונה על ידי קיום מנהג דרום אמריקאי מסורתי - בתוך עוגת החתונה מוסתרות הפתעות קטנות וטבעת אחת. סרטי סטן דקים נקשרים לכל ההפתעות ומבצבצים מחוץ לעוגה. במעמד חיתוך העוגה קוראים לכל הרווקות לעמוד במעגל מסביב לעוגה וכלן מושכות בסרטים הרווקה שיצאה לה הטבעת - עתידה להתחתן בקרוב.
קרדיטים נוספים: עוגת חתונה סטודיו פרפר

 

מאת:כלות אורבניות