החתונה הזורמת של חגי ודנה

06.11.16

איך זה מרגיש לפגוש את בעלך בכיתה ח'? ואז שוב בצבא ושוב אחרי הטיול הגדול של השחרור? הזוגיות של דנה וחגי התחילה מוקדם, התבשלה על אש נמוכה, עד שהיה ברור שיש כאן את המתכון המושלם.

 

gallery0

 

gallery1

 

gallery2

דנה וחגי, במקור מכפר ורדים ועכשיו בדרך לתל אביב, הכירו כשהיו בחטיבת הביניים. אבל כיאה לקשר של מתבגרים, הוא היה רצוף בפרידות וחזרות שנמשכו עד השירות הצבאי.

 

gallery high1

 

gallery10

 

gallery15

אחרי השחרור, היא טסה לקחת אוויר ולנשום אוויר פסגות באוסטריה, ניו זילנד ותאילנד והוא בחר לחקור את דרום ומרכז אמריקה. בשובם לארץ – נפגשו שוב, רק שהפעם הם הגיעו בוגרים, מוכנים ובשלים מתמיד, והכי חשוב - פנויים לאהבה אמיתית.

 

gallery6

 

gallery14

 

gallery5

 

gallery high3

בסופן של שלוש שנים של לימודי תואר ומערכת יחסים מרחוק, הם איחדו כתובות בדירה בבאר שבע. כעבור שנת מגורים משותפת וכלב אחד בשם ברנרד שהצטרף למשפחה, חגי פרס שמיכת פיקניק, כרע ברך, וקיבל את התשובה שייחל לה. כמה פשוט, ככה מתוק.

 

gallery12

 

gallery3

 

gallery11

 

gallery17

דומה שזה משהו שמאפיין את הזוג שלנו כי גם ארגון החתונה התנהל על מי מנוחות וזרימה. שבועיים וחצי מיום ההצעה, והשניים כבר סגרו עם כל הספקים בלי להתברבר ולהתבלבל.

 

gallery4

 

gallery high

 

gallery19

 

gallery high2

דנה מספרת לנו שהיא נהנתה מכל רגע בחתונה בזכות ערימה של חברים שעזרו, תלו, סידרו והיו שם בשבילם ובזכות היכולת לשחרר ולזרום. לפי התמונות, אין ספק שכך בדיוק היה ואנחנו מאחלות לה ולחגי - שההנאה הזו תימשך לאורך כל החיים המשותפים שלהם. מזל טוב! 

 

gallery9

 

קרדיטים

צילום סטילס: שי פרנקו
צילום וידאו: רביד שוחט

מקום האירוע: אחוזת אלון וזית
הפקה וקייטרינג: אדום שירותי גריל
עיצוב: יעל צחור ועליזה סרויה
מוסיקה: מור דהרי
בר: לולה
איפור ושיער: עופר בן נתן true colors
נעלי כלה: נעלי ריפבליק
הזמנות/מיתוג: מורן ורשבסקי
חליפת חתן: H&M
עורך טקס: דני וסלי

מאת:כלות אורבניות