החתונה הבינלאומית והאלגנטית של עמית ואיתי

05.08.18

מצד אחד, הם גדלו, הכירו והתארסו במרחבים הירוקים של עמק יזרעאל. מצד שני, החופה שלהם נערכה ממש מול הגלים. ומצד שלישי, המשפחות שלהם מגיעות בכלל מדנמרק וארה"ב. התבלבלתן? אנחנו כאן כדי לעשות סדר בסיפור החתונה הקסום של עמית ואיתי.

 

gallery 2

 

השניים הכירו זה את זו במשך שנים, עד שמסיבה באחד ממועדוני העמק הציתה את הקליק ואיתי הציע לעמית טרמפ הביתה, מה שהיה נקודת הפתיחה לזוגיות מופלאה. הצעת הנישואין הייתה כשהם ישבו לפק"ל קפה במצפה מהמם, בדיוק בין שני המושבים בהם התגוררו, והכל תועד במצלמה שהעמיד איתי רגע לפני שעמית אמרה לו כן.

 

gallery 2

 

gallery 2

 

gallery 2

 

gallery 2

 

מתוך הפינצטה שלנו

gallery 2 

עמית תמיד חלמה להתחתן בחודש מאי, ומכיוון שהצעת הנישואין התרחשה בדיוק כשציינו 4 שנים, בחודש מאי, הם חיכו שנה עד לאירוע עצמו, מה שאיפשר זמינות של כל הספקים והתארגנות רגועה ונעימה. בזמן הזה עמית נהנתה להתעמק בכל פרט ופרט הקשור לאירוע, ואפילו הזמינה מרוסיה (!) מעטפות מיוחדות להזמנות לאחר מחקר לא קצר (מישהי אמרה תשומת לב לפרטים הקטנים ולא קיבלה?).

 

gallery 2

 

gallery 2

 

החתונה אמנם נערכה מול הים, אבל לעמית היה חשוב לא להזניח את האווירה הנקייה והכפרית שכה רצתה שתהיה נוכחת. הקונספט הכפרי בלט למעשה כבר בצילומי הזוגיות של השניים, שבחרו בצילומים ב-Penthouse TLV ובחצר המהממת במקום, ובהמשך, במושב אודים, כשברקע מסתובבות בחופשיות כבשים שגרמו לנו לתהות האם התמונה צולמה בכלל באחו אירופאי.

 

gallery 2

 

gallery 2

 

gallery 2

 

gallery 2

 

gallery 2

 

gallery 2

 

gallery 2

 

ומהצילומים המהממים הישר אל החתונה המהממת לא פחות, שלקחה סממנים שמזוהים עם הטבע (למשל פרחים וצמחיה) והביאה אותם אל כיוון מגה גלאמי ואלגנטי: אסופות פרחים לבנות במרכזי השולחנות, חופה יפהפיה שמשקיפה אל הים וכלי זכוכית בגדלים וסגנונות שונים. אם תהיתן, כך בדיוק נראה החיבור המדויק בין טבע לאלגנטיות-על. 

 

gallery 2

 

gallery 2

 

gallery 2

 

gallery 2

 

gallery 2

 

gallery 2

 

gallery 2

 

ואם תהיתן לגבי הבינלאומיות שבחתונה, אנחנו נזכיר לכן שמדובר בשתי משפחות חו"ליות ביותר. אמא של עמית הגיעה לישראל כמתנדבת מארה"ב ואמא של איתי כמתנדבת מדנמרק. בדיוק מהסיבה הזאת בחתונה של השניים נכחו אורחים רבים מהמדינות הללו, מה שהוסיף אווירה חו"לית ואלגנטית לאירוע.

 

gallery 2

 

gallery 2

 

gallery 2

 

gallery 2

 

gallery 2

 

 

gallery 2

 

gallery 2

 

gallery 2

 

קרדיטים:

צילום סטילס: חיים אפריאט

מקום האירוע: כוכב הים

איפור: שירן שפלר

חליפת חתן: באמוס סקוור

שולחן קינוחים: sweet shira

מקום התארגנות: Penthouse TLV

+ קרדיטים נוספים

צילום וידאו: יעל ויינברג

עיצוב האירוע: הדר רביד

קייטרינג: אינדיגו

מוסיקה: יאיר גרין

שמלות: ברטה ושני צימרמן

עיצוב שיער: סילביה טובול

נעלי כלה: סטיוארט ויצמן ונייק

איורים: קוקטית

מגנטים: מגנטינה

תכשיט לשיער: אפרת קסוטו

תכשיטים- תכשיטי טרויה (טבעת אירוסין, טבעות נישואין, עגילים וצמיד טניס)

הזמנות: Just my type New Zealan

מעטפות: vellum

חותמת שעווה ושעווה: יולטה

קופסא לטבעות: Barknberry

 

מאת:כלות אורבניות