החתונה הבוהו-שיקית של עדן ואופיר

02.11.16

אם זוגות אחרים מתווכחים שנים על הסוגיה מי התחיל עם מי, אצל עדן (26) ואופיר (27) זה מאוד ברור: היא התחילה איתו, בזמן ששניהם עבדו בדיוטי פרי אחרי הצבא. למרבה המזל, אופיר היה חכם מספיק כדי להיענות להצעה שלה לצאת והחיבור הורגש מהרגע הראשון.

 

gallery14

 

gallery15

 

gallery16

גם היציאה של עדן לטיול אחרי הצבא לא פגעה בעוצמת הקשר והיא חזרה מהמסע הגדול היישר לזרועותיו. מאז ועד היום עברו חמש שנים, כך שלא פלא שהם מרגישים כאילו שהם ממש גדלו יחד.

 

gallery30

 

gallery37

 

gallery13

 

gallery12

זוג עם סיפור כזה מקסים חייב שתהיה לו גם הצעת נישואין מיוחדת, לא ככה? זו התרחשה ממש לפני שנה, במהלך טיול של חודש בארצות הברית: אופיר הציע שהם יתעדו בווידיאו את הטיול עוד משלב האריזות בארץ - בטענה שכשישובו, הוא יערוך סרטון שלם ומושקע של הטיול.

 

gallery9

 

gallery8

 

gallery18

הלכה למעשה, אופיר רצה להבטיח שהצעת הנישואין תהיה מתועדת כמו שצריך ואנחנו מוכרחות להודות שאהבנו את סיפור הכיסוי. לאורכו של הטיול אופיר חיכה לטיימינג המושלם שהגיע בסופו של דבר בחדר מפואר בווגאס, כשהם לבושים בבגדי ערב יפים רגע לפני שיצאו לקרוע את העיר.

 

gallery28

 

gallery29 

כמו בכל יום אחר בטיול, הם סיפרו למצלמה איפה הם היו ולאן הם הולכים ואז אופיר שלף את הטבעת. עדן הנרגשת הזילה כמה דמעות (מבינות אותך לגמרי) והשיבה - איך לא - בחיוב. את המשך הטיול הם המשיכו כזוג מאורס.

 

gallery3

 

gallery24

 

gallery

כשחזרו ארצה החלו ההכנות לחתונה, כשמהרגע הראשון היה ברור שבחתונה הזו יהיה המון DIY. הקונספט הנבחר היה בוהו שיק פסטלי ולעדן, שבמקצועה היא מעצבת גרפית, היה חשוב ליישם אותו מההתחלה ועד הסוף.

 

gallery4

 

gallery5

 

gallery25

השלב הראשון היה המיתוג שהכלה עיצבה בעצמה, כשכל החלקים הודפסו על פלקט גדול ממנו היא חתכה את כל הפתקיות, המדבקות והעיצובים. נוסף על כך, גם אופיר נרתם למאמצים ויחד הם צבעו 400 נוצות בזהב.

 

gallery7

 

gallery2

 

gallery6

 

gallery20

 

gallery36

אם הכלה רקמה לוכדי חלומות מקסימים שנתלו על העצים הקסומים בגן והוסיפו לאווירה והמעצבת של האולם עזרה להשלים את כל שאר הדיטיילז המהממים שלפניכן.

 

gallery34

 

gallery32

 

gallery33

אחרי כל ההשקעה הזו, אתן יכולות לדמיין לעצמכן שהחתונה היתה הצלחה מסחררת; עדן ואופיר מספרים שהם הרגישו היי מטורף, כשהיו מוקפים בכל כך הרבה אנשים שבאו לשמוח בשמחתם ולהעניק אהבה - ושהמחמאות על החתונה התחילו לזרום אליהם כבר בזמן האירוע עצמו. תכלס, אנחנו לגמרי מבינות למה ;)

 

gallery19

 

gallery17

עדן ואופיר, שמחנו לארח אתכם ואת החתונה המהממת שלכם כאן אצלנו. מאחלות לכם המון אהבה, אושר ורגעים יפים!

 

קרדיטים

צילום סטילס: לוז

מקום האירוע: אלה בית לאירועים
הפקה: הכלה
עיצוב: lovella - אתי איגל מעצבת האולם
מוסיקה: ערן סייג
צילום וידאו: פשוט צילום
שמלה: עיצוב אישי אצל תופרת - אביבה
איפור: טלי פרץ
עיצוב שיער: אריאל אטדגי
טבעות: hotcrown
נעלי כלה: TOPSHOP
נעלי חתן: zara
הזמנות/מיתוג: fiesta מיתוג ארועים (העסק של הכלה)
חליפת חתן: zara
DIY: לוכדי חלומות שהכינה אם הכלה, חבקים מעוצבים עם נוצות, קונוסים מנייר ובהם עלי כותרת

מאת:כלות אורבניות