החתונה האנגלית של קת׳רין ומייקל

20.03.14

 

בוקר חדש הגיע והיום אנו מחזיקות את הגלובוס בידינו ושואלות ״לאן מתחשק לנו לטוס הפעם?״. הגלובוס מסתובב והאצבע נעצרת על נקודה מרוחקת מכאן, במחוז הממוקם במערב אנגליה, ליד ליברפול.

 

 

 

 

 

לונדון אולי לא מחכה לנו בינתיים, אך Wirral שבאנגליה בהחלט כן וזאת בזכות הצלם הנודד לירון אראל, שמצלמתו מביאה אותו ליעדים חדשים וכמובן גם אותנו בעקבותיו. הפעם מדובר בחתונתם של קת׳רין ומייקל, שהייתה בה אווירה קצת אחרת, כזו שפחות מוכרת במחוזותינו.

 

 

 

 

כשהבטנו בתמונות, זכינו לא רק לטעום נופים חדשים, אלא גם להיחשף לתרבות ולמסורת. בני הזוג התארגנו לחתונתם במקומות שונים ואף הגיעו לטקס בנפרד: רכב אספנות עתיק, המעוטר בפרחים כשבהגה אוחז נהג אנגלי, אסף את הכלה וחברותיה לכנסיה - שם נפגשו בני הזוג לראשונה ושם גם נערכה החתונה עצמה, בנוכחות מצומצמת של חברים ומשפחה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

עם סיומו של הטקס הרשמי, צעדו בני הזוג אל מחוץ לכנסייה, כשלעברם מושלך קונפטי צבעוני, ממש כמו שרואים בסרטים. כעת, כשהחלק המשמעותי של היום מאחוריהם, נסעו קת׳רין ומייקל אל עבר Mere Brook House הלא היא חווה לייצור דבש ובה נערכה קבלת הפנים, ארוחת הצהריים וכמובן גם המסיבה של אחרי.

 

 

 

 

 

 

הבחירה בלוקיישן ירוק וציורי, סייעה ליצור אווירה כפרית ואפילו השמש יצאה החוצה וכיבדה אותם בנוכחותה, במקום שהוא סגרירי ומעונן לרוב. ועם נתונים שכאלה - אין זה מפתיע שחתונתם של השניים הייתה סופר-נפלאה.

 

 

 

 

 

 

 

כיף גדול להכיר זוגות אורבניים מכל רחבי הגלובוס: אמנם השפה משתנה, הנופים אחרים, אפילו הטקס שונה אך ההתרגשות לעולם נשארת!

 

 

 

 

 

 

 

צילום: לירון אראל

 

♡♡♡

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: