החתונה האלטרנטיבית של נועה וסאי

25.08.16

קצת כמו דלתות מסתובבות, הזוג השבועי שלנו נפגש בכל כך הרבה סיטואציות אבל כמעט ולא נועד להיות. אבל כמו שאנחנו כבר יודעים טוב מאוד, החיים הם לא רומן רומנטי, וכמה טוב שזה כך. סיפורי אהבה מורכבים תמיד עושים לנו את זה יותר, ואם הם מלווים בקומדיה של טעויות – אז בכלל זכינו.

 

noa gallery 1

 

noa gallery 2

 

noa gallery 3

 

הדרך של נועה וסאי היא הכול חוץ מצפויה. נתחיל בתעודות הזהות שכבר מעידות שמדובר בזוג לא שגרתי: היא בוגרת אמנות רב תחומית בשנקר והוא מדריך טיפוס קירות והם ההורים הגאים של פיליפ החתולה (כן, זו נקבה וקוראים לה פיליפ, תתבעו אותם).

 

noa gallery 4

 

noa gallery 5

 

noa gallery 5

 

אבל הרבה לפני שהפכו לאבא ואמא של היצור הפרוותי, הם היו שני רווקים בעיר הגדולה. ליתר דיוק הוא היה פנוי למשלוח, היא הייתה חצי תפוסה, וכך נכשל השידוך הראשון שניסתה לעשות חברה משותפת. מספר חודשים לאחר מכן, אותה חברה הזמינה את השניים לעזור לה במכירה ושם נועה ראתה לראשונה את סאי; גברבר עם לוק של "ילד רע", עטוף בקעקועים ורכוב על אופנוע כבד. זה די עשה את העבודה, לפחות לשבועיים – שלושה. אחר כך, הוא כבר לא התקשר.

 

noa gallery 7

 

noa gallery 8

 

noa gallery 9

 

חלפה שנה, והדלת של נועה וסאי הסתובבה בשלישית. זה קרה בבר בתל אביב והם שוב התחילו בריקוד המשותף. כמו בעבר, נועה לא חשבה שזה יחזיק יותר מחודש, אבל הזמן חלף, שנים עברו, חוויות נרקמו ומפה לשם – השניים התבגרו ביחד, הידקו את הקשר ולבסוף גם הגיעה ההצעה: בינואר 2015, מדריך טיפוס הקירות לקח את האמנית שלו לפראג, ושם – במעלה גבעה, בקור אימים, הוא כרע ברך וחימם ברגע את האווירה.

 

noa gallery 10

 

noa gallery 11

 

noa gallery 12

 

noa gallery 14

 

noa gallery 15

 

noa gallery 16

 

אחרי שאמרה כן (או נכון יותר: "לא נכון!!!" ואז כן!), השניים שבו לארץ עם החלטה להינשא בטקס מאוד אישי ומיוחד: דוד של נועה היה זה שחיתן אותם ובני המשפחה עלו לברך את הזוג המאושר בברכות על זוגיות, חברות ואהבה. כמו כן, הם שילבו את טקס קשירת הידיים מהתרבות הקלטית שמדבר על tie the knot, כמו שאומרים. 

 

noa gallery 20

 

noa gallery 21

 

noa gallery 22

 

בניגוד לטקס והמחשבה הרבה שהוקדשה לו, בכל הנוגע למקום החתונה – הייתה זו החלטה מיידית. מכיוון שרצו לקיים את האירוע במקום פתוח, כשהגיעו לנחלה – זו הייתה אהבה ממבט ראשון. כדי לתעד את כל היופי הזה, השניים – חובבי צילום – רצו שגם האורחים ייקחו חלק פעיל באירוע ולכן הניחו מצלמות חד פעמיות על השולחנות לשימוש החברים, מה שהעניק נקודת מבט נוספת ומגניבה על החתונה. בנוסף, הכינו עמדת תמונות פולארויד שיהיו מתנה לאורחים.

 

noa gallery 19

 

noa gallery 25

 

בגזרת העיצוב נועה, שמתעסקת באמנות, רצתה להכניס משהו ממנה. היא הייתה אמונה על מספרי השולחנות שהוכנו מאצטרובלים ועיצבה פינת ברכות בכניסה לאורחים. כמו כן, תמונות פולארויד שלה ושל וסאי היו תלויות בכניסה מכל מיני רגעים משותפים בחיים, וכדי להוסיף עוד צבע – הם הקימו עמדת שזירה שהוסיפה צבע וקישטה את האורחים. ואם תהיתם איפה פיליפ (החתולה, זוכרים?) הייתה בכל הסיפור הזה? אז זו הופיעה ככוכבת אורחת בווידיאו מקסים שהכינו החברים.

 

noa gallery 13

 

noa gallery 18

 

noa gallery 23

 

noa gallery 24

 

noa gallery 26

 

נועה וסאי, מאחלים לכם חיים מלאים בדלתות מסתובבות שיפתיעו, ישמחו, וימלאו אתכם באושר ויצירתיות. מזל טוב!

 

קרדיטים

מקום: הנחלה
עיצוב: נגה רץ
קייטרינג: עלי דפנה
מוסיקה: רואי טוכנר לקליינטה
צילום סטילס: איל הצילום
שמלה: ענבל רביב
איפור ועיצוב שיער: סיגל היימס
טבעות: Lily & Dahlia
נעלי כלה: נעלי MARY
תכשיטים: Miryam 24K
הזמנות/מיתוג: נועה קסירר (הכלה)
עורך טקס: דוד של הכלה
חוויות: עמדת שזירה - נגה רץ, תמונות פולארויד
DIY: תמונות בני הזוג, מספרי שולחנות, עמדת ברכות, עמדת פולארויד

מאת:כלות אורבניות