החתונה האינטימית של בר ואבנר

06.10.16

הקרדיט לסיפור האהבה היומי שלנו שייך לבחורה בשם אסתי. אחרי שבר הגיעה לעבוד בכפר רופין כמדריכה בפנימייה של עולים חדשים מדרום אמריקה, היא פגשה את אסתי שהראתה לה את הדירה בה תגור, ובו במקום – גם החליטה שהיא חייבת להכיר לה את אבנר, בן קיבוץ. מפה לשם, 4 שנים אחרי – והשניים מככבים בבלוג המגזין שלנו.

 

gallery24

 

gallery high

 

gallery18

ההחלטה להתחתן הייתה משותפת ולא היו בה בלונים, זיקוקים וכריעת ברך. היי, אפילו לא נרשמה הצעה רשמית ומפתיעה. במקום, יצאו השניים לפיקניק בעמק עם ארוחת בוקר ומיץ תפוזים וזה היה רומנטי לא פחות. את הטבעת בר בחרה לעצמה, מה שגם הבטיח מאורסת אחת מאושרת במיוחד.

 

gallery22

 

gallery17

 

gallery19

מכאן החל המסע המקסים בדרך לחופה. המטרה: חתונה אינטימית וקטנה למשפחה ולחברים קרובים, וכך גם היה. אחרי שסגרו את רשימת האורחים, בר ואבנר הציבו עוד כמה תנאים לאירוע: מקום מיוחד, אוכל טעים ואלכוהול איכותי. נשמע מאתגר? ובכן, לא כשהלב שלכם כבר יודע בדיוק מה הוא רוצה.

 

gallery20 

 

gallery16

 

gallery21

השניים החליטו לערוך את החתונה באחד המקומות האהובים עליהם, חוות התבלינים בגלבוע. ברגע שראו את המקום בשקיעה, היה להם ברור שזה המקום וזו השעה לחופה שלהם. המקום היה כל כך יפה בעיניהם שהם לא הרגישו צורך להוסיף עליו אפקטים מיוחדים שיפארו עוד יותר את האירוע. הטבע כבר עשה את שלו.

 

gallery15

 

gallery2

 

gallery11

בר הכלה ביקשה גם לנצל את הרגע, ולשתף בסיפור אישי. "כמה ימים לפני שמחת החתונה, גילו אצל שי, החברה הכי טובה שלי - שהיתה גם המלווה שלי, סרטן השד. בימים אלה היא נמצאת בשלבים הראשונים של טיפולי הכימותרפיה והיא מהממת ומתמודדת בגבורה. גם שי הייתה אמורה להתחתן בחודש הבא, אבל בשל מצבה הבריאותי, הוחלט לדחות את האירוע. רציתי להקדיש לה את הפוסט הזה ולהודות לה על כך שעם כל הקושי והכאב, היא בילתה איתי את כל היום, רקדה כאילו אין מחר והתרגשה כאילו אין סרטן. היא ההשראה שלי. אבנר ואני זכינו בחברה מדהימה. התמונה האהובה עלי באלבום היא זו שאני מחבקת בכניסה לחופה בזמן שהיא אוחזת בחופה. תודה שייקה על מי שאת, את השראה לכולנו ואנחנו מחזקים ואוהבים אותך הכי שאפשר".

 

gallery6

 

gallery7

 

gallery8

סיפור מרגש כל כך לא שמענו כבר הרבה זמן ומבחינתנו זו הזדמנות לא רק לאחל לבר ואבנר שנה טובה ומתוקה מלאה בהתחלות חדשות ובשורות טובות, אלא גם לאחל לשי החלמה מהירה והמון המון בריאות.

 

gallery4

קרדיטים
מקום, הפקה ועיצוב: חוות התבלינים בגלבוע
קייטרינג ושירותי בר: חוות התבלינים בגלבוע
מוסיקה: אלון בלילתי
צילום סטילס: עדי פרץ
שמלה: דפנה ליהוד
שיער: ענבר מזרחי
טבעות: תכשיטי קורל
נעלי חתן: אלדו
עורך טקס: הרב הרפורמי אמיר וינד

מאת:כלות אורבניות