הזמנת חתונה לבבית בניחוח הולנטיינס דיי

13.02.14

 

מתכון למצב רוח טוב מבית ״כלות אורבניות״: קחו יום שכולו רומנטיקה ולבבות כמו הולנטיינ׳ס דיי, הוסיפו קורט מוצרי פרינט שעוצבו באהבה גדולה, ומה קיבלנו? חיוך גדול שנפרש על הפנים, שכן אנו מתמוגגות בכל פעם מחדש מעיצובים מקוריים.

 

 

המרכיב העיקרי שלנו במתכון (פרט לנוכחותו של הולנטיינ׳ס כמובן) הן ההזמנות של ״טונה אדומה״, אשר העניקו אינטרפטציה לא שגרתית ובעיקר מרעננת לרומנטיקה המאפיינת את היום הזה. בפוסט הבא לא תמצאו שימוש בגוונים אדומים או ורודים, ואפילו לא נשיקות או בלונים.

 

 

אז מה כן תוכלו למצוא כאן? הזמנות מדליקות שהודפסו על גבי נייר קראפט וכוללות כרטיס RSVP לאישור ההגעה, כרטיס ליצירת קשר עם הזוג וכמובן גם את ההזמנה עצמה, כשכל אלה עטופים בסרט סאטן לבן עם תגית לבבות.

 

 

חברו את כל התמהיל הזה יחדיו וקיבלתן חבילת מיתוג ברוח הולנטיינ׳ס דיי, אך כזאת שיוצאת מן השטאנץ הקבוע של החג, הוכחה נוספת לכך שגם אם נדמה שהכול כבר נאמר או נעשה - עדיין יש מקום לחדש ולהפתיע. תמיד.

 

עיצוב וצילום: טונה אדומה

 

כלות אורבניות שלנו, אנו מקוות שהמתכון שלנו צלח ומצב הרוח שלכן התרומם אל על. ובכדי לחתום את המתכון שלנו בצורה מושלמת, נזכיר לכן פעם נוספת כי פעילות הולנטיינ׳ס שלנו אוטוטו תגיע לסיומה אך עדיין לא מאוחר להשתתף בה ולזכות בזוג נעליים בעיצוב אישי, מתנת ״Lollytout״. ב-ה-צ-ל-ח-ה!

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: