הזמנת החתונה של תומר ותהין

22.01.13

 

התגעגעתן לפוסטים בקטגורית ההזמנות? גם אנחנו! וכפי שאנו תמיד נוהגות לומר, ההזמנה היא אחת הטעימות הראשונות והחשובות שתעניקו לאורחים שלכם מהאירוע הצפוי, אז כדאי ואף רצוי שהיא תהיה אתם.

 

 

לפי הסיפורים ששמענו, ההזמנה שתיראו היום בהחלט משקפת את הזוג העומד מאחוריה - תומר ותהין שהתחתנו ביער הפיות בבית אורן, כשהיא עוצבה בעזרתה האדיבה של אליאור, מעצבת אירועים וממש במקרה גם אחותה היקרה של תהין.

 

 

אך לפני שנולדה ההזמנה נהגתה ונוצרה החופה - חופה בעבודת יד (עליה עמלה גם הכלה), ששולבה ברקמה ובאלמנטים מבד לבד רך. החופה, הותאמה לפריטים נוספים בעיצוב האירוע כגון: מפות, צנצנות, חומרים מן הטבע ועוד, שאיפשרו להכניס טביעת אצבע ייחודית ואישית לחתונתם של תומר ותהין.

 

 

 

מכאן, וכשעמדה החופה מוכנה בשיא תפארתה, היה זה רק ברור שגם ההזמנה חייבת להיגזר מן המוטיבים שילוו את האירוע. הרקע החיצוני של ההזמנה נלקח מבד המפות שנתפרו במיוחד לחתונה, השמות שבפנים נרקמו ביד, התחרה היא תחרת ההינומה ואילו הפרחים והציפורים גם הם כמובן הופיעו על החופה.

 

 

 

את כל אלה שילבה אליאור בחינניות רבה בתוך הזמנת החתונה של אחותה, והרי לכם פרומו נפלא. ואם גם לכן יש הזמנת חתונה מיוחדת במינה, אתן ממש מוזמנות לשתף אותנו בה. נשמח לראות!

 

מאת:כלות אורבניות