הזמנת החתונה של עדי ועידן

05.03.13

 

הזמנות חתונה תמיד מעוררות בנו סוג של מתח והתרגשות: זוהי הדרך האולטימטיבית להעניק לאורחים הצצה קטנה למה שצפוי להם ביום האירוע ולהווי המשותף של הזוג. בכל פעם שיוצא לנו להיתקל בהזמנה ייחודית ומושקעת, אנחנו מרגישות שניתן לנו צוהר קטן לאירוע ואפילו לחייהם של בני הזוג המאושרים.

 

 

כשהכרנו לראשונה את עדי ועידן, היה לנו ברור שכל פרט ופרט בחתונה שלהם, החל מהבחירה בלוקיישן המיוחד (מוזיאון המדע-טק בחיפה) ועד לדיטיילס הקטנים הקשורים בהופעתם של השניים - נבחרו מתוך המון מחשבה ואהבה. לכן, לא הופתענו לגלות שגם הזמנות החתונה שלהם, היו לא פחות ממושקעות וייחודיות.

 

 

הייחודיות של ההזמנות מגיעה לידי ביטוי כבר בשלב בחירת הנייר, שהיה למעשה נייר אבן (מה שהופך את הבחירה הזו לאקולוגית ולא רק למיוחדת). מדובר בנייר שיובא מטאיוואן והיופי בו הוא שאפשר לטבול אותו במים מבלי שיינזק!

 

 

ברמת העיצוב, היה ברור לעדי ועידן שעל ההזמנות לשקף את הרוח הקסומה של מוזיאון המדע-טק, שמזכיר במעט מעין פארק שעשועים - הודות לכל המתקנים שמקיפים את המוזיאון. לכן, בחרו בני הזוג מוטיבים של לונה פארק: סוס קרוסלה, כדור פורח ודגלונים.

 

 

האייקון של סוס הקרוסלה הפך למוטיב שליווה את יום האירוע גם מעבר לבחירת עיצוב ההזמנות, למשל בשלטי ההכוונה, פתקי ההושבה ואפילו במכתבי התודה ששלחו בני הזוג לאורחים בסיום האירוע. הקפדה על כל הפרטים הקטנים, כבר ציינו? כאן בדיוק זה בא לידי ביטוי.

 

 

 

במקום להזמין מעטפות מודפסות ויקרות, החליטו עדי ועידן להמשיך ליצור בהנאה, ולכן הם הזמינו חותמת עם מוטיב של סוס הקרוסלה, אותה הטביעו על מעטפות הנייר. הזוג המקסים גילה לנו בסוד שעד היום הם נהנים להחתים ניירות אקראיים בחותמת הסוס ולהעלות זכרונות מתוקים מהאירוע.

 

 

ההשקעה של עדי ועידן לא הסתיימה רק כאן, שכן חוץ מההזמנה שהיתה בנויה בצורת קונצרטינה - הכינו בני הזוג גם מפת הגעה ופתקיות הושבה - שניהם בעלי אותו מוטיב ושימוש באותה פלטת צבעים. ואם כבר הזכרנו את פלטת הצבעים, ראוי לציין שאת המעטפות החומות עטפו בני הזוג בוואשי טייפ בצבעי המנטה, כדי ליצור תיאום מושלם עם ההזמנות.

 

צילום: כלות אורבניות

 

עדי ועידן, היה לנו העונג להיחשף לתכנון האירוע שלכם, החל משלב הכנת ההזמנות הקסומות ועד לתמונות מן היום עצמו. תודה רבה ששיתפתם אותנו ואת הכלות האורבניות שלנו!

מאת:כלות אורבניות ולובה שרגא