הזמנת החתונה של גל ועידן

18.07.13

 

יום אחר יום, דקה אחר דקה, מצליחים הזוגות שלנו לעורר את התפעלותינו הרבה! מסתבר, שהם לא רק מקסימים כל-כך, הם גם מוכשרים. מאוד, מאוד מוכשרים.

 

הפעם היו אלה גל ועידן, שסיפקו לנו הצצה אל ההזמנה שלהם בין שלל תמונות החתונה ששלחו אלינו. ההצצה הזאת, לא השביעה את רעבוננו האדיר וידענו שהזמנה מן הסוג הזה - חובה עלינו לחלוק גם עימכן.

 

 

 

כפי שכבר הבנתן, את גל ועידן בהחלט תפגשו בשבועות הקרובים, אך בינתיים אנו מזמינות אתכן להתענג על ההזמנה - הזמנה מבית היוצר של הכלה, שהיא ממש במקרה גם מעצבת גרפית בהשכלתה.

 

 

  

כששאלנו את גל לפשר העיצוב, היא סיפרה לנו שהמטרה העיקרית של ההזמנה הייתה לספק מידע מפורט ככל האפשר לגבי האירוע, שהיה בעל אופי בלתי שגרתי וכלל מסיבת חתונה בטבע.

 

 

 

הרצון היה להסביר לאורחים בדרך מעניינת ונכונה מה יצפה להם במסיבה, מבלי להכביר במילים ומבלי ליצור עומס ויזואלי בהזמנה אחת קטנה.

 

 

 

ההזמנה כללה שני צדדים מקסימים ומעוצבים להפליא (שימו לב למפה שעוצבה גם היא ברוח זהה!), ושידרה משהו טבעי מן הצד האחד ומעט הרפתקני מן הצד השני. בחירת הצבעים, סוג הנייר, המעטפה החומה והחותמת שהוטבעה עליה, השלימו את הלוק הסופי והפכו אותה בדיוק למה שהיא - נפלאה!

 

צילום: כלות אורבניות

 

הגילויים הקטנים האלה, של הזמנה שעיצבתן, של סרטון שהכנתן ועוד ועוד ועוד… הם בדיוק הדברים הללו שאנו משתוקקות אליהם כל-כך. אז אם גם אתן זוג יצירתי ומוכשר - זיכרו, אנחנו כאן. מחכות בכיליון עיניים לדברים היפים שמפתיעים, מחדשים ומרגשים, גם אותנו וגם את הכלות האורבניות שלנו.

 

מאת:כלות אורבניות