הזמנת החתונה של אסנת ואלכס

28.09.12

 

מי היה מאמין? לפני רגע בדיוק התחיל לו השבוע הזה, והנה היום הגענו לסיומו. יום שישי כבר כאן, אבל ממש, ממש כאן! אז מה אתן אומרות? אולי נאמץ את תקופת החגים הזאת נגיד ל... כל השנה?!? את הבוקר הזה החלטנו לפתוח עם אחת ההזמנות המקסימות שנשלחו אלינו בזמן האחרון, הזמנת החתונה של אסנת ואלכס. ובכלל, זה הזמן לגלות לכן (אם עדיין לא ידעתן) - שאנחנו הכי אוהבות בעולם לקבל הפתעות משמחות לתיבת המייל שלנו! אבל זהו, חוזרים לדבר על אלכס ואסנת.

 

 

השניים התחתנו לפני קרוב לשבועיים, ואלכס - חתן יקר ומוכשר, סטודנט לתקשורת חזותית, ריגש אותנו כששיתף ואמר שהבלוג העניק לו כמויות עצומות של השראה לפני שהתחיל במלאכת עיצוב ההזמנה.

 

 

את ההזמנה עצמה עיצב בשיתוף עם חן, חברו לספסל הלימודים, כשהם יושבים בחדר נטול מזגן - ולזה בדיוק קוראים "עיצוב ביזע".

 

 

הרעיון לאיורים נשאב היישר משזירות אוקראיניות מסורתיות, כשהמטרה העיקרית הייתה לשלב אלמנטים ישראלים, בטכניקה זו, על גבי ההזמנה.

 

 

אנחנו לא יודעות לשים את האצבע ולהחליט אם זהו הפורמט המאורך והלא שגרתי, שילוב הצבעים, השזירות האוקראיניות, הטקסטורה על גבי גב ההזמנה, המפה המעוצבת, שגם היא צורפה למעטפה - אבל ההזמנה של אסנת ואלכס העלתה חיוך גדול, מאוד גדול, על שפתותינו. וכמו בכל דבר טוב, סביר להניח שהתאהבנו בה כל כך מכיוון שמדובר בהזמנה שמשלבת בתוכה את המרכיבים הנכונים והאיכותיים ביותר: עיצוב, יצירתיות ואיך לו - כמובן גם ביצוע מעורר השראה. תענוג אמיתי להתבונן על הזמנה אסתטית ומקורית, שפשוט עושה חשק לקפוץ לחתונה הזאת של השניים, רק חבל שהיא כבר התרחשה.

 

 

אלכס ואסנת, לפי ההזמנה המקסימה ששלחתם לנו (וטבעות הנישואין ששמענו שבחרתם!) - אין לנו ספק שהיתה לכם חתונה כהלכתה. ואתם, כלות וחתנים אורבניים, גם אתם, מוזמנים להמשיך ולשתף אותנו בעוד ועוד דברים יפים מעשה ידיכם. באמת שאין לכם מושג, כמה זה משמח אותנו לראות בתיבת המייל שלנו את כל מה שאתם שולחים לנו. הכי משמח בעולם.

 

✽ נשיקות ✽

טל והדר

 

מאת:כלות אורבניות