הזמנת החתונה של אניה ואורי

31.07.12

 

אנחנו כל כך אוהבות הזמנות חתונה מעוצבות ומתוקתקות! זה פשוט אחד הדברים המשמחים ביותר שאורח מקבל לידיו לפני האירוע. הזמנה אחת קטנה יכולה להעניק טעימה גדולה לאירוע. מרגע מסירתה היא הופכת למעשה להיות שגרירת החתונה הרשמית שלכן. כן, כן, כן.

 

ההזמנה בה החלטנו לשתף אתכן היום היא הזמנת החתונה של אניה ואורי, שהתארחו כאן בבלוג במסגרת שבוע הפוסטים החגיגי בקטגורית "חתונות אורבניות". בתור מעצבת גרפית, ידעה אניה שההזמנה שלהם תהווה טיזר לאירוע עצמו. וכן, באירוע הזה יהיה בוודאות פוטו-בות' מדליק עם שלל אביזרים, כזה שיעניק לאורחים פאוזה קומית משעשעת, ולזוג שלנו - תמונות שהם לא ישכחו במהרה.

 

 

אחרי שגובשה החלטה, יצאו השניים לדרך. הם ערכו סשן צילומים זוגי שכלל המון שפמים וצולם על ידי אחות של אניה. כשהתמונות המשופמות היו בידיהם, המשיכה אניה לעיצוב ההזמנה, מציאת הקונספט והלייאאוט המתאימים, ביחד עם נטע, ענב, אביגיל ונדב, חבריה הטובים משנקר.

 

בסיום התהליך נולדה הזמנה קלאסית עם קריצה של רטרו, כשמצידה האחד מתפקדת היא על תקן מעטפה, ומן הצד השני כהזמנת החתונה. בנוסף, איפשר העניין הזה להכניס בכל פעם, בהתאם לצורך, דף כחלחל (אינסרט) בשפה שונה (רוסית, עברית, אנגלית) ובכך להתגבר על ריבוי השפות של מוזמני האירוע. את הטאץ' הסופי והאישי להזמנה העניקו הדיטיילים הנוספים ששולבו בה - מדבקת התאריך שחתמה אותה, ביחד עם החוט האדום-לבן שנכרך מסביב לה. לזה אנחנו קוראות שלמות.

 

 

ואם כל זה עוד לא הספיק לכן, אניה ואורי שלנו החליטו לאחד כוחות פעם נוספת ולהקים אתר קטן לחתונה. בכל זאת, לא בכל יום מדובר במעצבת גרפית ובמהנדס מחשבים שמתחתנים זו עם זה. הרעיון שעמד מאחורי האתר היה לאפשר לאורחים לאשר את הגעתם, ומכיוון שבהזמנה עצמה הופיעה רק תמונה אחת מסשן הצילומים המשופם, החליטו השניים לשתף את אורחיהם בשאר התמונות ובכך להכניס אותם לאווירת החתונה המסיבתית שמצפה להם.

 

צילום מסך

 

ורגע לפני שאנו נפרדות מכן לשלום (עד מחר, כן? אל דאגה!), לא יכולנו שלא לחלוק איתכן את שקיות האורז וצנצנות הקונפטי שמותגו גם הן ברוח ההזמנה. וכשנגמרות המילים, הן פשוט נגמרות.

 

 

★ אז מה אתן אומרות, אהבתן? גם אנחנו. מאוד, מאוד, מאוד. ★

 

קונספט צנצנות אורז וקונפטי: נטע לשם

מאת:כלות אורבניות