הזמנת החתונה האיטלקית של חן ואריאל

07.04.14

 

יש כל-כך הרבה סיבות לאהוב את איטליה… מאמא מיה, מאיפה נתחיל? אולי באוכל האיטלקי המשובח? בנופיה עוצרי הנשימה? או אולי בכלל בשיק שמאפיין את תושביה? איך שלא נביט על זה, איטליה היא ללא כל צל של ספק אחד מיעדי הטיול החביבים עלינו וככל הנראה גם על חן ואריאל, שכן החתונה הקרבה ובאה שלהם תהיה כל כולה בעלת ארומה איטלקית.

 

 

בכדי לרמוז לאורחים של השניים על החגיגה המצפה להם, הוחלט ליצור הזמנה בהשראה ים-תיכונית איטלקית, כזו שהצליחה להכניס גם אותנו לאווירה. כשחושבים על איטליה, מייד עולה לו בדימיון רקע ציורי עם תמונה של שווקים עמוסים בכל טוב, ולכן החליט הזוג שלנו בשיתוף עם המעצבת עלמה אלוני, ללכוד את האווירה הזו בדיוק ולהביאה לידי ביטוי בהזמנה שנדמה כי נשלחה אלינו היישר מארץ המגף.

 

 

תוהות כיצד מכינים את ההזמנה המושלמת? האמת שבמתכון מצויינים כמה מרכיבים בסיסיים: פסטה טרייה במגוון צורות, פרחים ועלי כותרת בהשראה בוטאנית וכמובן גם אוסף של ירקות שוק טריים. את כל אלה יש לבחוש באהבה רבה, כך שיצרו מעגל מושלם סביב הבשורה האמיתית - חן ואריאל מתחתנים (סוף, סוף)! כן, כן, זה בדיוק מה שציפה לנו על גבי ההזמנה, ובכדי לתבל אותה אפילו יותר, התווסף גם דיסק שכלל אוסף שירים איטלקיים שמהווה את הפסקול המושלם לבישול פסטה מנצחת.

 

 

כמו בכל מתכון ומתכון, לעיתים תהליך העבודה הוא הדבר הכיפי באמת, ולכן גם חן ואריאל מעידים על כך שהיה תענוג ללקט, לסדר ולתעד את כל הפרטים הקטנים שיצרו לבסוף את החלום האיטלקי הזה. כעת כשהארוחה מוכנה והפלייליסט האיטלקי מתנגן לו ברגע, כל שנותר הוא להמתין בציפייה גדולה לחתונה עצמה.

 

 

חן ואריאל היקרים, אם ההזמנה היא המנה הראשונה, ללא ספק כבר פיתחנו תיאבון גדול לקראת המנה העיקרית, בטוחות שהולך להיות יאמי!

 

 

♫♫♫

 

קרדיטים

עיצוב הזמנה: עלמה אלוני בשיתוף הזוג

עיצוב חותמת: חן לויט, הכלה

צילום ההזמנה: נועם גורדון ויער בורכוב

 

 

מאת:כלות אורבניות