הזמנת החתונה האביבית של שרון ואלכס

08.02.14

 

ההזמנה לאירוע היא סוג של פרומו הרומז על העתיד לקרות בחתונה עצמה, תוך שהיא בונה את ההתרגשות. עם שרון ואלכס, קרה לנו התהליך ההפוך: תחילה זכינו להתארח באירוע שלהם ורק לאחר מכן הצצנו גם בהזמנה. יש משהו יפה כל-כך בתהליך הזה, שהתרחש לו בשונה מהסדר הכרונולוגי, שכן ההיכרות המוקדמת עם בני הזוג גרמה לנו להעריך את ההזמנה עוד יותר ולחבר את כל הקצוות גם יחד - לכדי מעגל אחד, מושלם.

 

בכדי לרמוז על הבאות בחתונתם, בצורה הכי אישית שרק אפשר, רקחו שרון ואלכס הזמנה בהשראת המוטיב הבולט ביותר שעמד אל מול עיניהם אל מן ההתחלה: האביב, עם חגיגת אביב פרחונית עליה בישר גם האיור שקישט את ההזמנה, איור שהוא כל כולו מעשה ידיה של חברתה של שרון עוד מימי הלימודים.

 

 

 

על מנת להוסיף עוד קצת מטביעת היד שלהם, יצר הזוג שלנו כיס נסתר בהזמנה, שהתמלא באוסף גלויות בעיצוב אישי - אשר כל אחת מהן ייצגה היבט אחר בחייהם ושנה נוספת בזוגיות המשותפת: גלויה אחת תיעדה את היכרותם, אחרת את מעבר הדירה, גלויה נוספת תיארה את אימוץ החתול (שתיכף יככב כאן גם הוא)… וכך נוצר לו רצף של גלויות המספר סיפור, את סיפור חייהם של שרון ואלכס.

 

 

 

בתור חובבות מוצרי נייר, התמוגננו לחלוטין מן הדרך המקורית בה בחרו בני הזוג להזמין את אורחיהם וכנראה שאנו לא היחידות, שכן רבים מן האורחים קישטו את בתיהם באמצעות אותן הגלויות, כשהם שומרים אותן הרבה אחרי שערב החתונה של השניים חלף.

 

 

 

את כל האלמנטים הללו עטפו שרון ואלכס בצבעוניות שאפיינה את האירוע, כזאת שחגגה את הטבע והפריחה.

 

ההזמנות הודפסו על גבי נייר בעל טקסטורה ייחודית, קופלו בקפידה, הודבקו בצורה ידנית (במשך סופ״ש שלם עמל על כך החתן האורבני שלנו!), הוכנסו למעטפות ונשלחו לדרכן. אין לנו ספק כי האורחים של שרון ואלכס שמחו מאוד לקבל הזמנה מרעננת כל-כך, בדיוק כפי שגם אנחנו היינו שמחות לקבל.

 

 

 

פעם אחר פעם אנו ניהנות לראות כיצד הזוגות שלנו הופכים את האירוע ליצירה אמיתית ומקורית שלהם, כזאת שמאפשרת להם להתבטא ולהביע את אישיותם בכל פרט ופרט… ואם כבר הזכרנו פרטים, הרי שיש רבים וטובים בהזמנה של שרון ואלכס, ואת כולם (אבל ממש כולם) התמוגגנו לגלות!

 

קרדיטים

עיצוב גרפי וגלויות: שרון גורביץ

הפקה: שרון ואלכס

איור העטיפה: מורן שלום רסיוק

צילום סטילס: שרון גורביץ

דפוס: דפוס אילן

מאת:כלות אורבניות