הו מרת'ה!

12.09.12

 

אין ספק שאחת הדמויות החביבות עלינו ומישהי שמספקת לנו הרבה השראה היא לא אחרת מאשר מרת'ה סטיוארט - דוגמה ומופת לנשים חזקות באשר הן. אנו נוהגות לפקוד את האתר שלה, 'Martha Stewart Weddings' על בסיס קבוע ממש, בחיפוש אחר מנת ההשראה הבאה שתרומם את רוחנו.

 

צילום מסך

 

למרות השפע שמציע האתר, מדובר למעשה בגירסה קלילה יותר של המגזין המודפס הנושא את אותו השם בדיוק ויוצא אחת לרבעון. המגזין הזה הפך לא מכבר לגורו הלא רשמי של כלות באשר הן, ואנו מבטיחות לכן כי לאחר שתבקרו בפעם הראשונה באתר המזמין, גם לכן יתחשק לשים את ידיכן על עותק מן המגזין. אז איך עושים זאת? לצערינו הרב (כמו עוד כמה דברים טובים), המנוי למגזין זמין לתושבות ארה"ב בלבד. אך אם אתן ממש מתעקשות למצוא אותו בארץ נגלה לכן ש"עולם המגזינים" הוא הכתובת לכך.

 

צילום מסך

 

למרבה המזל, העולם שלנו הפך לכפר גלובאלי קטן ולכן כמה אלפי קילומטרים לא יפרידו ביננו לבין המגזין הנכסף. מי שאין באפשרותה לבצע מנוי באמצעות קרובים מארה"ב, או לרכוש את הגיליון בארץ מחיר מלא (למרות שמידי פעם בפעם יש מבצעים אטרקטיביים על גיליונות ישנים), יכולה כעת להוריד את האפליקציה לאייפד ולקבל גישה לכל הטוב שיש למגזין להציע - במחי לחיצה אחת.

 

התזמון של הורדת האפליקציה הזו לא היה יכול להיות מושלם יותר, לרגל יציאתו של גיליון הסתיו של המגזין, גיליון שעיניים רבות נשואות אליו בשקיקה. ומה בעצם מיוחד כל כך בגיליון הזה? ממש כמו בכל גיליונות הסתיו של עולם האופנה, מדובר בעולם תוכן שלם ובו חשיפה לכל מה שחשוב לדעת לקראת עונת האירועים הקרובה, החל מסוגים שונים של טבעות אירוסין ונישואין, שמלות יפיפיות, הדרכות DIY, טרנדים והצעות לעיצוב החתונה - ממש הכל מהכל!

 

צילום מסך

 

בדיוק כפי שמבטיח השער של המגזין, בין דפיו תוכלו למצוא למעלה מ-700 דרכים שונות לייצר את "אפקט הוואו" באירוע ולהפוך אותו מאירוע סטנדרטי לאירוע בעל טאץ' אישי. יש משהו מאוד מרגש ומפעים בקבלת מנה מרוכזת כל כך של אינפורמציה והשראה במקום אחד, ולכן אנחנו כבר יודעות מראש מה תהיה הקריאה היומית שלנו באייפד בכל בוקר לצד הקפה.

 

בהזדמנות זאת אנו חייבות לציין שאמנם אנחנו מתות על עולם הפרינט והמגזינים המודפסים, אך יש משהו מרענן כל-כך בקריאה דיגיטלית מן הסוג הזה. אפליקציית האייפד מספקת חווית משתמש כיפית עם הפקת אופנה מהממת שמתעוררת לחיים והופכת לסרטון וידאו בלחיצה רכה, ניווט נוח וידידותי, הסברים שמתגלים במעבר אצבע, אפשרות לסמן עמודים כמועדפים ועוד ועוד.

 

צילום מסך

 

את האפליקציה של המגזין ניתן להוריד ממש כאן. יש לציין כי למרות שאת האפליקציה ניתן להוריד בחינם, טעינת כל מגזין נעשית בתשלום. את גיליון ספטמבר ניתן לרכוש לאייפד באופן חד פעמי בעלות של 4‪.‬99$ ולצערינו הרב, גם כאן (מכיוון שמדובר במנוי מחוץ לארה"ב), אין אפשרות לעשות מנוי שנתי בהנחה. חבל, אבל זה לא מה שיעצור אותנו, כפי שכבר הספקתן לראות.

 

צילום מסך

 

אז הנה לכן מתנה קטנה שבעלות האייפד מבינינו יכולות לפנק בה את עצמן לקראת החג המתקרב. מאחלות לכן דפדוף נעים וקריאה מהנה! ספרו לנו איך היה!

מאת:כלות אורבניות ולובה שרגא