ההכנות לחתונתם של יעל ושחף

03.11.15

כשאנו מדברות עם הזוגות שלנו, תמיד מעניין אותנו איך התקדם תהליך ההכנות לאירוע: עבור חלקם מדובר בתהליך קצת מלחיץ, שכולו עמוס בציפייה לקראת היום עצמו, בעוד שאחרים דווקא מנצלים את ההזדמנות כדי ליהנות באופן ספציפי מהתקופה הזו, מתוך הידיעה שהיא לא תשוב ויש בה תחושה ייחודית ומשמעותית.

 

ההכנות לאירוע של יעל ושחף

 

תמיד גם מעניין אותנו לדעת, כיצד בני הזוג ממלאים את זמנם בתקופה הזו. גם כאן התשובות מגוונות: חלקם מעדיפים לנצל את הזמן כדי להירגע, להפקיד את המשימות החשובות על אנשי מקצוע שעליהם הם סומכים בעיניים עצומות, בעוד שאחרים נושמים וחיים DIY ולכן ביתם הופך לפתע למפעל קטן של צנצנות ודגלונים. מהתמונות הבאות תוכלו לנחש ממש בקלילות לאיזה ז'אנר משתייכים יעל ושחף.

 

אפילו הסבתות בעניין!

 

הן מסייעות בהכנת המיתוג של בני הזוג, מקסים כל כך!

 

מכניסות כל הזמנה למעטפת הקרפט שלה

 

כבר יצא לנו לשמוע על כל מני קרובי משפחה וחברים שנרתמים לטובת ההכנות לקראת האירוע, אבל תמיד מרגש אותנו לגלות שלפעמים גם הסבתא של המשפחה נרתמת לטובת הפרויקט, בעוד שהפעם שתי הסבתות של יעל, בנות ה-90' נכנסו לפרויקט בכל המרץ, כל כך מרגש!

 

צוות הקינוחים בפעולה

 

בלאגן מעורר תיאבון

 

וזו התוצאה!

 

אז מה בעצם כללו ההכנות של יעל ושחף? אז השניים מספרים לנו שכל העיצוב היה DIY מעשה ידיהם: בקבוקים, קוביות עץ, צנצנות, פחיות, וואשי טייפ, חוטי טווין, טרקטורים מוזהבים, דגלונים, סרטים, סולמות - יו ניים איט. במשך ארבעה חודשים אספו בני הזוג צנצנות ריקות של קפה והכינו שכבות של מוצרים להכנת עוגות בבית. יעל עיצבה את הפיתקית עם ההוראות (שאותה אתן רואות כאן לפניכן), ניקתה את הצנצנות, קנתה מכסי זהב ובאופן כללי הקימה מפעל קטן של מתנות - כפי שניתן לראות, המאמצים לגמרי השתלמו כי התוצאה יפיפייה ומלאה בתשומת לב!

 

המתכונים, חלק ראשון

 

המתכונים, חלק שני

 

מתנות לאורחים - עוגת שכבות טעימה

 

עושה חשק!

 

שולחן הקינוחים באירוע

 

אפילו העוגיות ממותגות

 

שולחן קינוחים מושקע הוצב באירוע והכיל מקרונים, עוגיות וכמובן גם מיתוג תואם מעשה ידיה של יעל, אשר אפילו את החופה עצמה היא ליקטה בעצמה בשוק הפשפשים ואמה רקמה עליה את השמות של כל הסבים והסבתות במשפחה.

 

יעל ושחף הקימו מפעל קטן בביתם

 

בו הם עבדו כמו נמלים חרוצות

 

וזו התוצאה!

 

עמדת הקוקטיילים באירוע

 

האירוע כולו נצבע בגווני הזהב, הסגול, השמנת והלבן - פלטת גוונים מרגיעה וממש יפיפיה. אפשר היה גם לפגוש כל מיני שילובי בדים באירוע שתאמו לצבעוניות הכללית, כמו למשל סרטי סאטן, בדים פרחוניים, בדי תחרה ובד היוטה שקשר הכל יחדיו בזכות הניטראליות שלו.

 

אפילו לפרוכת החופה יש סיפור

 

עיצוב בגווני הסגול והשמנת

 

עם המון פרחים ושילובי בדים

 

עמדת כובעים קיצית, אפילו הסבתות התלהבו!

 

אנו יכולות להמשיך לתאר כל פרויקט קטן עד גדול שבו השקיעו יעל, שחף, הסבתות וקרובי המשפחה את כל תשומת הלב שלהם אבל כשמביטים בתמונות - זה לגמרי ניכר בכל דיטייל ובכל פרט. יעל מספרת בדיעבד שהיא עצמה נדהמת מכמות ההשקעה באירוע אבל באותה נשימה גם מוסרת שתוך כדי, זה היה נראה להם לחלוטין טבעי ומתבקש - וזו גם התחושה הנעימה שעולה מתוך האירוע.

 

המיתוג היפיפה של יעל ושחף

 

כל פרט ופרט בו הוא תוצר של השקעה

 

אז בפעם הבאה נפגוש אותם כבר כחתן וכלה - ואין נרגשות מאיתנו על כך, שהרי זה תמיד משמח לפגוש בזוגות שנותנים את כל הלב שלהם לאורחים ולאירוע.

 

קרדיטים

צילום: ליאור והדס

עיצוב, מיתוג ו-DIY: יעל ושחף, בני המשפחה וחברים

עיצוב הזמנה: ענת ורשבסקי

לוקיישן: החווה של אליק

מאת:כלות אורבניות
תגיות: