ההזמנה של ניצאנה

21.06.12

 

את החיבה שלנו להזמנות מאויירות אתן ודאי כבר מכירות וגם את הזוג המוכשר ניצן ואנה, הידועים בכינויים "ניצאנה", יצא לכן להכיר כשהתארחו אצלנו בפוסט עם תמונות מיום חתונתם. לכן לא תתפלאו כשהחלטנו לייחד פוסט נפרד להזמנה היפה שהשניים איירו ועיצבו במיוחד לחתונתם.

 

‎‎

מדובר בהזמנה מאויירת ומעוצבת לעילא, כשאחד הדברים שבאים לידי ביטוי בצורה הנפלאה ביותר בהזמנה של השניים (חוץ מהכישרון שלהם כמובן...) הוא הגוון האישי שהצליחו להעניק לה. בקווים נקיים ומינימליסטים ובצבעוניות נינוחה ונעימה נדמה שהשניים ממש ציירו עבור אורחיהם את מה שצפוי להם ביום האירוע: זוג שמח ומחויך החוגג את אהבתו הרבה.

בין שלל התמונות והחומרים ששלחו לנו שמחנו לגלות את הסקיצה הזו, בה אפיינו את עצמם ניצן ואנה כחתן וכלה, סקיצה ששימשה בין היתר כבסיס להזמנה ולשאר המוצרים הנלווים שעיצבו. פעמים רבות, נדמה כאילו חלק מן הזוגות עוטים על עצמם את תחפושת החתן כלה, כשמתחת לה מסתתרים אנשים שונים לגמרי. במקרה של אנה וניצן אי אפשר לטעות, מדובר בהם ובהם בלבד, ולזה בדיוק התכוונו כשאמרנו "גוון אישי".

צילום: בן פלחוד

ההזמנה נשלחה במייל לכל המוזמנים, למעט מספר הזמנות מועט שהודפס ונשלח לקרובי המשפחה המבוגרים יותר שבחבורה.  שמחנו לשמוע על שיתוף הפעולה הנפלא של האורחים באישור הגעה שחזר למייל אשר ממנו נשלחה ההזמנה. גם חסכוני בכסף, גם מונע בזבוז נייר וגם חוסך מעט את כאב הראש בביצוע אישורי ההגעה. כיף לשמוע שככל שחולף הזמן יותר ויותר אנשים מאמצים את הפורמט הסביבתי והידידותי הזה.

 

 

וכיאה לזוג מעצבים השניים עיצבו גם תזכורת לאישור השתתפות במייל, מפת הגעה מתוקה להפליא ועוד שלל מוצרי מיתוג שהפכו את העניין כולו לכיף גדול.

 

מכיוון שהשניים מגיעים מתחום בעיצוב שנקרא motion graphic (עיצוב לטלוויזיה) הם השתוקקו להכין סרטון מונפש ואף התחילו לתכנן את התסריט, אך אז פרצה מחאת האוהלים של הקיץ שעבר והם התגייסו במלוא הכוח לכוחות המחאה. אז מלבד לגור באוהל בשדרות רוטשילד, במשך חודש שלם הם תפקדו על תקן מעצביה של המחאה ויצרו כרזות רבות, פליירים, סרטונים ועוד, אשר ליוו בנאמנות את המחאה החברתית. למרות המחסור בזמן הם החליטו שלא לוותר לחלוטין על אנימציה והנפישו קלות את ההזמנה.

 

תענוג אמיתי לראות עד כמה תנועה קלה משדרגת את ההזמנה והופכת אותה לקסומה. והעיקר? אותו גוון אישי שצובע את הכל בצבעים מזמינים. והרי זו תכליתה של הזמנה, לא?

*עיצוב ואיור: ניצאנה - ניצן רוזנברג ואנה קונצמן רוזנברג.

מאת:כלות אורבניות