הדס וצח, 14.4.11

01.07.11

 

בוקר שישי שמח לכל הכלות האורבניות משכימות הקום! היום, נכיר לכן את הדס וצח, אותם פגשנו לראשונה בתמונות שצילם אילן סבירסקי, הצלם. הצצנו לנו במקבץ הצילומים הנהדר וידענו שמצאנו עוד כלה אורבנית. אורבנית בכל רמ"ח אבריה.

 

 

 

 

הדס‫ (26) מעצבת אופנה צעירה, וצח (29), שעסק שנים רבות בתחום הצלילה‬ וכרגע מתכונן ללימודי מנהל עסקים‫,‬ הכירו בעיר השמש הנצחית‫,‬ אילת‫.‬ מאז‫ כבר‬ עברו לגבעתיים‫ ו‬כיום הם מגדלים להם בכייף את סמי והרצל‫,‬ שני החתלתולים שלהם‫.‬

 

 

 

ביום בו חגגו 5 שנים של יחד‫,‬ כרע צח ברך‫,‬ ברגע שהיה ממש לא צפוי מבחינתה של הדס‫.‬ ה‫"‬כן‫"‬ הגדול נאמר והשניים יצאו לדרך‫...‬ בתחילה‫,‬ רצו לערוך חתונה קטנה ואינטימית‫,‬ אך לאט לאט הלכה וצמחה רשימת המוזמנים‫.‬ בסופו של דבר בחרו להתחתן בגלריית לורנס‫,‬ מקום מקסים בלב ליבה של יפו‫,‬ שהצליח להכיל את כל אורחיהם‫.

 

 

העיצוב בחתונה היה חינני ופשוט, והצליח לתת קונטרסט מושלם לאווירה במקום. ריהוט הע‫ץ וקירות האבן קיבלו זריקה קטנה של צבע בגווני ורוד, צהוב לבן וירוק. אגרטלים שקופים ולבנים עוטרו בפיסות בד בטקסטורות שונות, כמו גם הסכו"ם שנעטף ואליו הוצמדה פתקית "תודה".‬ בנוסף‫,‬ החליטה הדס לערוך "Photo Booth" משל עצמה‫.‬ היא קנתה שלל אביזרים ‫(‬משקפיים צבעוניות‫,‬ מסגרות וכו‫')‬ בהם נהנו האורחים להשתעשע‫,‬ וכך נוצרה סדרת צילומים משעשעת במיוחד‫ שנשארה כמזכרת נפלאה.‬ בעיננו‫,‬ אלו בדיוק הדברים הקטנים שהופכים את האירוע כולו למה שהוא באמת‫.

 

 

 

 

מייד עם סיומה של קבלת הפנים, נערך טקס החופה עצמו. את הטקס בחרו לערוך בבית כנסת עתיק בקרבת הגלריה, לשם לוו בשירים וריקודים, וכמובן בשלל אנשים יקרים שהקיפו אותם. עבורם, היה זה הרגע הכי אינטימי, משמעותי ומרגש שרק יכלו לבקש.

 

 

 

 

אז עם הרבה טעם של עוד בפה נאמר לכם, הדס וצח, תודה על השיתוף בחוויה המרגשת שלכם. היה לנו העונג לארח אתכם, זוג יפה שכמוכם, ואנו מאחלות לכם עוד המון שנים טובות ומאושרות של יחד.

 

☆☆☆

 

 

מאת:כלות אורבניות