הדס ועומר, 23.2.11

08.07.11

 

יש זוגות שפשוט בא לנו לחבק חזק, חזק ולא לעזוב! כאלה בדיוק הם עומר והדס! מדובר כאן בשילוב מוצלח ביותר בין מושבניקית לעירוני, היכרות שתחילתה בהתכתבות אפלטונית על גבי הרשת. הוא היה בלוגר, היא היתה בלוגרית, כל אחד מהם כתב בלוג פופולארי אחר והשאר כבר בגדר היסטוריה... היסטוריה זוגית וארוכת שנים.

 

 

 

 

הצעת הנישואין התרחשה בסלון הביתי של השניים, וכמה שהייתה פשוטה - הייתה מרגשת ויפה. ההכנות לחתונה נמשכו 9 חודשים נפלאים, ובעיננו, הדרך הנינוחה בה בחרו לקחת את יום החתונה, ניכרת בכל אחת מן התמונות שצולמו.

 

 

 

 

 

שלל הדיטיילס שביצבצו מכל עבר העניקו את הטאץ' הייחודי והדגישו את הבחירות האישיות של השניים. בגזרת הכלה אהבנו את נעלי הכלה הצהובות, הלק צהבהב בציפורניים, חגורת הסאטן המקסימה אשר העניקה קריצה חיננית לשמלה ואיך אפשר שלא לציין את הפרח שעיטר את תלתליה היפים של הדס. גם החתן לא נשאר מקופח והתהדר בסיכת דש שהוזמנה במיוחד בשבילו. ההרמוניה הויזואלית שיצר השילוב בין שמלת הכלה והחליפה – היתה מושלמת. 

 

 

 

 

ואם נחזור לרגע בזמן... הדס מספרת כי יום החתונה עצמו היה מושלם ורגוע. הוא התחיל במזג אוויר מעולה, ארוחת בוקר מפנקת, המשיך להתרגנות נינוחה ולאחד הערבים המקסימים בחייהם. רואים, לא?!?

 

 

 

 

 

הדס ועומר יקרים, כלות אורבניות מאחלות לכן את כל הטוב שרק אפשר לבקש, ושולחות מלאן נשיקות וחיבוקים!

 

☆☆☆

 

 

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)