הגר ורון מתחתנים

21.07.12

 

‎הגר ורון התחתנו לפני קצת יותר משנה, בחתונת קיץ משגעת על הים. את פוסט החתונה האורבנית שלהם אתן וודאי זוכרות, ואם לא - אתן מוזמנות לעשות זאת ממש כעת, רגע לפני שאנו צוללות אל פוסט ההזמנה של השניים.

 

הגר, כלה אורבנית משכמה ומעלה, מאיירת, מעצבת ויוצרת מזה כמה שנים. כשהחליטו היא ורון להתחתן, מייד ידעה שתהיה לה נגיעה אישית בפרטי החתונה. אחת הנגיעות האישיות שלה והאהובות עלינו במיוחד, היא הזמנת החתונה שעיצבה עבורם ואנחנו, כמובן שלא יכולנו שלא לשתף אתכן בה.

 

צילום: קיפודקין

 

הגר מספרת לנו שלפני שניגשה לעצב את ההזמנה שלהם, כבר הספיקה לשאוב המון השראה מבלוגי חתונות שונים ברחבי העולם. אחת המסקנות העיקריות שעלתה מהשיטוטים המרובים הללו, היתה תשומת הלב הנדירה להזמנות ולמוצרי נייר, בדיוק כתשומת הלב הניתנת לכל פרט אחר בחתונה.

 

כשניגשה הגר לעצב את ההזמנה, ידעה כי היא מעוניינת בהזמנה שתפיץ שמחה. היא בחרה בצבעים משמחים שיתאימו לחתונת הצהריים שלהם: תכלת וצהוב כתמתם, אשר גרמו לטקסט להיות מואר ולא העמיסו על ההזמנה שעוצבה בצורה נקייה. הגר, אוהבת מאוד שהטקסט מקבל טיפול זהה לאיור או לכל פרט אחר בהזמנה, ולכן הטקסט עוצב בצורה ידנית וכלל בתוכו אייקונים קטנטנים שהופיעו שם במגנט וגם במדבקה שחתמה את המעטפה. איזו רגישות וכמה מקסים זה יצא!

 

 

 

צילום: הגר ורטהים

 

ובתור מאיירת, שדואגת לאייר כמעט כל פרט בחייה, דאגה הגר לאייר גם את החתונה שלהם. מזכרת מן היום שהיה. לא יכולנו שלא לצרף גם אותם לפוסט ההזמנה, ולהנות עוד קצת ממגע ידיה המשובח של הגר.

 

 

 

מדהים לגלות איך פעם אחר פעם, נקרים בדרכינו עוד ועוד אנשים מוכשרים כל כך שמביאים את עצמם לידי ביטוי בחתונה הפרטית שלהם, ומעניקים לה את החותם האישי בפרטים קטנים וגדולים. אז קצת באיחור, אבל המון מזל טוב הגר ורון המקסימים ליום הנישואין שלכם! ניהננו מאוד לארח אתכם פעם נוספת!

 

*מוזמנת לבקר גם בבלוג של הגר, וגם בעמוד הפייסבוק שלה.

מאת:כלות אורבניות