הגלריה, שנתחיל?

09.08.15

התלבטנו רבות כיצד להציג את הפוסט הבא, את המקום שעליו נספר לכן כאן, הגלריה.

 

הגלריה בית לאירועים

 

הגלריה בית לאירועים

 

אחרי הכל, הזכרנו אותו מדי פעם בבלוג-מגזין וכבר הצגנו חתונות שהתקיימו שם, אבל מאז שהכרנו אותו באופן אישי ומאז שכף רגלינו דרכה בו - הרגשנו שדרושה היכרות מיוחדת.

 

הגלריה בית לאירועים, עיצוב שולחן

 

הגלריה בית לאירועים, עיצוב

 

אז חשבנו לספר לכן קודם כל אודות העיצוב של המקום, על כך שנורא מפתיע לגלות אותו ב-M הדרך ושהמדרגות המובילות אליו בקומה השניה, מרגישות כמו מעבר למקום שונה לחלוטין, עולם קצת אחר.

 

הגלריה בית לאירועים, עיצוב

 

הגלריה בית לאירועים, עיצוב

 

מיד כשנכנסים יש שלט שעליו כתוב This is how our story begins ואנו לגמרי מאמינות שכל המסרים החיוביים הללו מסייעים ליצור את האווירה הטובה.

 

הגלריה בית לאירועים

 

הגלריה בית לאירועים, עיצוב

 

הגלריה בית לאירועים, עיצוב

 

בהמשך פוגש אותנו דק מרוצף שעליו עומדת הגזיבו המשמשת כחופה ומסביב כסאות מברזל מפורזל. מאחר שכבר ביקרנו במקום כמה פעמים, גילינו כיצד בכל פעם החלל של הדק שימש למטרה אחרת: עמדת שזירה, שלט ניאוני עם הכיתוב LOVE וסידורי שולחנות מקוריים.

 

 

הגלריה בית לאירועים, עיצוב

 

חלונות ענק מפרידים בין הדק לבין החלל הפנימי וגם שם יש אווירה מעניינת, מעין שילוב של לוק כפרי לבין לופט עירוני: התקרות חשופות ומציגות צינורות גלויים, לצד שורה של נורות פחם, בעוד שהכסאות ושולחנות העץ המאסיביים נותנים את הטאץ' החמים יותר.

 

סידור חתונה ב-״הגלריה״ בית לאירועים

 

חופה ב-״הגלריה״ בית לאירועים

 

השילוב הזה הופך למעין קנבס בכל הנוגע לעיצוב של המקום, כך שממש אפשר להלביש עליו את הדקורציה הרצויה.

 

בר ב-״הגלריה״ בית לאירועים

 

כסאות בר ב-״הגלריה״ בית לאירועים

 

שתי אטרקציות בולטות קיימות בחלל הסגור בגלריה: מאפייה טבעונית שהריחות ממנה מגיעים לכל חלקה ומציפים אותנו בניחוחות נעימים, את המאפייה מתפעל קייטרינג הבית המעולה של הגלריה - "עץ השדה". בצד הנגדי לה עומדת עמדת שייקים ושם אפשר להכין לפי הזמנה כל שייק שעולה על הדעת על בסיס חלב או מים.

 

חופה ב-״הגלריה״ בית לאירועים

 

אך אין ספק שמי שעושה את המקום למה שהוא, אפילו מעבר לכל אלמנט עיצובי כזה או אחר, הוא מתן קדוש, שאותו הזדמן לנו לפגוש כבר כמה וכמה פעמים - והחיוך שלו תמיד מזמין להיכנס, להתיישב ולהרגיש בנוח.

 

מי שהתחיל את דרכו בניהול מועדוני בילויים ופאבים, הגיע לעולם האירועים מתוך תשוקה גדולה לתחום ורצון לשלב את כל הניסיון שלו במעטפת אסתטית מפנקת.

 

קבלת פנים ב-״הגלריה״ בית לאירועים

 

באשר לשאלת הלוקיישן שעלתה לא פעם בוודאי לאוויר, מתן הוסיף עם חיוך שבלבו לא היה לו ספק לגבי הבחירה, שהרי כפר ויתקין וכל האזור מסביב הוא הבית שלו - ולכן מדובר במיקום טבעי עבורו.

 

עם אותה גישה אותנטית מתן מעודד גם את הזוגות המגיעים למקום, לעשות את הבחירות שמרגישות להם הכי אינטואיטיביות ולבסוף גם ליהנות. ההנאה שלו מהתחום היא ככל הנראה מדבקת, שהרי תמיד פגשנו זוגות שיוצאים משם עם חיוך ולא רק בתור קלישאה.

 

קייטרינג ״עץ השדה״ ב-״הגלריה״ בית לאירועים

 

"טרנדים מתחלפים עם הזמן, האנשים הם אלו שנשארים" - אומר לנו מתן ועם זאת גם הדגיש כי הוא מקפיד לשמור את היד על הדופק ועיקר מקורות ההשראה שלו הן מעבודת השטח שהוא עושה, בעודו מטייל, חוקר וסופג. את ההשראות הללו הוא מעבד לתוך האישיות שלו והתוצאה היא מה שרואים לבסוף, עם נגיעות קלות של טרנדיות הכרחית.

 

אנו מאמינות שכל מקום מבטא את הסיפור ואת האישיות של האנשים שעומדים מאחוריו וזו גם הסיבה שהתחברנו כל כך ל"גלריה" שמספרת לנו סיפור מכל דיטייל ומכל בחירה עיצובית שנעשתה בה.

 

קרדיטים

לוקיישן: הגלריה

עיצוב: קובי בלאנדר מעצב הבית

צילום: Artamir

מיתוג: דיקלושקה

מאת:כלות אורבניות