הגיע הזמן לקום!

23.01.14

 

השעון המעורר מצלצל וקורא בקול רם ״לקום! לקום! לקום!״, הגיע הזמן לפקוח את העיניים ולהתעורר ליום חדש כי סרטון הסייב דה דייט של נועה ויותם ממתין לנו ממש כאן! אותו שעון מעורר היה גם זה שפתח בקול תרועה את הסרטון עצמו וכך זכינו להציץ, פריים אחר פריים, בשגרת יומם המתוזמנת היטב של בני הזוג.

 

צילום: תימור פראג

 

כמו בכל בוקר רגיל, גם סרטון הסטופ-מושן שצילמו מתעד את נועה ויותם עושים את כל הדברים הרגילים של הבוקר: נועלים נעלי בית, מצחצחים שיניים, משתעשעים קצת בין לבין וקדימה, למטבח! הסינרים צונחים לפתע על בני הזוג, המצרכים כבר ממתינים להם על השולחן והנה הם מתחילים להכין לנו ארוחת בוקר לתפארת, כזו שהיינו שמחות לטעום ממנה ברגעים אלו ממש.

 

ביצים, סוכריות וממתקים הופכים לבלילת פאנקייקס מושלמת אך רגע, היא בכלל לא מיועדת בעבורנו! הפנקייקס מסתדרים כמו חיילים, מאורגנים על גבי הלוח ויחד עם ציפוי השוקולד והסוכריות הצבעוניות הם מבשרים על תאריך מיוחד, שכדאי לאורחים לשריין. אנו מזמינות אתכן להישאר בפיג׳מה ולצלול איתנו היישר אל תוך סשן הבישולים הזוגי הזה…

 

 

כעת, אחרי שצפינו בסרטון של נועה ויותם אשר קיבל לו טויסט מפתיע בעלילה, יקבל גם הבוקר שלנו תפנית מרעננת בזכות היצירתיות הרבה שנגלתה אלינו מבעד למסך המחשב. המטבח קורא לנו, הבטן מאותתת, גם היא רוצה פאנקייקס מתוקים - איזו דרך מושלמת לפתוח את בוקר יום שישי!

 

 

מאת:כלות אורבניות