האלבום המתוק של ג'ו ואיתי

27.09.16

חשבתן שלהתחיל עם גבר בשאלה הקלישאתית "יש לך אש?" זה מיושן וחסר סיכוי להצלחה? אז זהו, שהזוג שאנחנו מארחות אצלנו היום ישנה את דעתכן: תכירו את ג'ואלה (ג'ו) ואיתי, שהכירו לפני חמש וחצי שנים במסיבה תל אביבית. היא ביקשה אש, והוא סיפק לה - ובגדול.

 

gallery15

 

gallery14

 

gallery13

 

gallery17

לשניים ששוכרים דירה בתל אביב ומגדלים ביחד כלבה משותפת בשם לילי, היה ברור שמכאן זה לתמיד. כריעת הברך המיתולוגית נעשתה לאורך חופי קליפורניה. איתי שלף סלסלת פיקניק, בקבוק יין וטבעת. ג'ו, מיותר לציין, הסכימה מיד.

 

gallery10

 

gallery11

 

gallery8

 

gallery9

 

gallery7

למרות שמדובר בזוג אורבני, השניים חיפשו מקום שישלב את השיק העירוני עם הטבע, ומצאו את שרצו במושב קדרון. מכיוון שג'ו מאוד מחוברת לפן העיצובי, היא גם הייתה אמונה על חלק גדול מהעיצוב של המקום והאירוע בסגנון הייחודי האופייני לה. כמנהלת חנות קאפקייקס - הכלה שלנו היתה אחראית גם על המתוקים.

 

gallery5

 

gallery4

הבחירה במושב הוכיחה את עצמה כבחירה נפלאה גם בגזרת תמונות הזוגיות. תראו כמה הן יפות - 

 

gallery high2

 

gallery6

 

gallery high

החופה הייתה חופה מסורתית לבנה שהחזיקו חברים של החתן והכלה, שגם לקחו חלק חשוב בטקס. על אף הלך הרוח המסורתי, הזוג לא ויתר על אמירה ונגיעה אישית - בהדדיות והשוויוניות שהשניים מאמינים בהן כל כך. בזמן הטקס העניקה ג'ו לאיתי טבעת, ובסוף הטקס הם הפתיעו את כולם כששניהם שברו שתי כוסות, ואמרו יחד את הברכה המסורתית של "אם אשכחך ירושלים".

 

gallery2

 

gallery22

 

gallery

במעבר לרחבת הריקודים, החליפה ג'ו לחצאית קצרה וסניקרס בצבע זהב-נצנצים וחולקו כובעים, שרשראות ובלונים של כוכבים באותה פלטת צבעים, לצד שלל אטרקציות נוספות: עמדת צילום בה חיכו לאורחים בלונים בצורות של חתן, כלה, אותיות, נשיקות, טבעות ועוד הפתעות. השיא המתוק והמפתיע הגיע בסיום האירוע: הכלה שלנו, שמנהלת את חנות הקאפקייקס המיתולוגית - Ilovecupcakes, דאגה לשולחן מתוקים מושלם שעליו התינו לאורחים קאפקייקס, קייק-פופס ועוגת חתונה שקושטה בפרחים אמיתיים מבית היוצר של הכלה. כמה נפלא שדווקא במקרה הזה, הסנדלרית לא הולכת יחפה.

 

gallery16

 

gallery19

 

gallery23

 

gallery18

היום המרגש של ג'ו ואיתי היה כולו שיק, ירידה לפרטים הכי קטנים ועיצוב מדויק בלי פשרות, עד לרמת הנצנצנים על הסניקרס. מאחלים לכם חיים שלמים של טבע, פרחים, ורוח חופשית; שוויון, הדדיות ואהבה. תודה על אלבום עם טעם מתוק מתוק.

 

gallery21

 

קרדיטים
מקום:  חתונה בטבע
הפקה: חוצות הכפר - רז קירשנר
קייטרינג: ארטישוק
מוסיקה: ליברה מיוזיק - עמרי סמדר
בר: קואליטה - Qualita
צילום סטילס: Eli Raul Photography
צילום וידאו: Visual8 by roman plotkin
שמלה: יערה מן
איפור ושיער: מיטל אלמקייס
טבעות: יונתן אשור 24K
נעלי כלה: עקב - רפבליק, סניקרס זהובות - keds
נעלי חתן: Fiocco nero
תכשיטים: צמיד טניס Impress, עגילי זהב מאמא
חליפת חתן: Tommy Hilfiger
עורך טקס: הרב יאיר אראלי
שזירת פרחים ומתנות לאורחים: ולדיס

הזמנות: הדס ממן
מגנטים: סטודיו נטף
מתוקים: ilovecupcakes

מאת:כלות אורבניות