האירוע הסודי שלנו עם ורד ספיבק

29.07.15

המסורת שלנו לקיים אירועים בוטיקיים, אינטימיים וסודיים - במטרה לפגוש אתכן מחוץ למסך - עדיין כאן איתנו. אחרי שהאירוע אצל יניב פרסי התגלה כהצלחה, הבנו שההתקשרות הזו איתכן, האמיתית והבלתי אמצעית בלייב, פשוט עושה לנו כיף ולכן זה לא יכול להסתכם כמאורע חד פעמי.

 

 

 

ניסינו לחשוב איזה ערך מוסף אנו יכולות להעניק לכן הפעם ובחרנו להתרכז בנושא שמעסיק אתכן לעתים קרובות - הלוק והסטיילינג ביום האירוע.

 

 

כן, כן, זה ממש לא טריוויאלי לבנות סטיילינג מוצלח ביום האירוע, שכן הכל פתאום כל כך לבן, כל כך FINE, כל כך כלתי. לכולנו יש את הסגנון האופייני לנו ביום יום ואנו יודעות כבר מה עובד עבורנו, אך לא תמיד קל לעשות את האדפטציה הזו גם ליום האירוע.

 

לכן בנינו עבורכן שלב אחר שלב, יום עיון כיפי אך גם מעשיר במידע, כך שתוכלו לצאת ממנו עם כיוון ברור יותר לגבי איך תרצו להיראות.

 

 

האירוע שלנו התקיים אצל ורד ספיבק, אשר הלוקיישן שלה זכה בטייטל "בית של איפור" ולא לחינם: שהרי להתארח בו גרם לנו להרגיש ממש כמו בבית, רק עם טאץ' זוהר יותר.

 

 

ורד שראתה כלות רבות מאז שהיא בביזנס, יודעות כבר לזהות איזה איפור יתאים למי, מי חובבת איפור ביום יום ומי לא - והיא יודעת להתאים את הלוק לפי כל מיני אלמנטים אך בראש ובראשונה- לפי אופייה של הכלה.

 

 

 

 

לכלה היפיפייה ירדן היא עשתה מייקאובר יפיפייה שרק הדגיש את הלוק שלה ואת השמלה של אלינור רבי שלבשה.

 

 

אם כבר הזכרנו את אלינור, אז גם היא עלתה לדבר איתכן לגבי בחירת שמלה, בחירת ה-שמלה בה' הידיעה ליתר דיוק. היא דיברה על טרנדים שונים, למה צריך להתייחס ולמה לא, על התאמה של השמלה למבנה הגוף וכל מיני טיפים הקשורים במדידות... מיותר לציין שבשלב הזה הייתן מרותקות לגמרי!

 

 

 

 

הבאה בתור לעלות לבמה הייתה עינב פדידה, שהתכשיטים שלה נראים לגמרי כמו ממתקים לעיניים. גם היא דיברה על התאמה של אקססוריז, על כך שהם מוכרחים להשתלב באופן הרמוני עם הלוק כולו - האיפור, השמלה, הנעליים ואי אפשר לבחור בפן אחר מבלי להתחשב באחר.

 

 

 

לבסוף אנו בחרנו לדבר איתכן, כלות יקרות שלנו ובשיחה שלנו איתכן בחרנו לקשור את כל הנושאים שעלו על הפרק במהלך היום לכדי שורה תחתונה אחת: כדי ליצור לוק מעולה צריך להתחשב בכל האלמנטים הקטנים ובאופן שבו הם מתמזגים יחד אבל אפילו עוד יותר חשוב - להיות אתן ולבחור מה שמתאים לכן ומרגיש לכן אינטואיטיבית הכי נכון.

 

 

לאחר למעלה מחמש שנות פעילות בבלוג-מגזין שלנו, אנו מאמינות שעם כל הכבוד לטרנדים, מקורות השראה ורעיונות - בסופו של דבר אין כמו תחושות בטן.

 

 

נפרדנו מכן עם תמונות נפלאות שתיעד הצלם רובי אהרון, עם גודי באג מפנק שכלל עוגייה מעוצבת של Pink Lemonade handmade candy, זר אישי של איחולים בפרחים ועוד כל מיני הפתעות קטנות. את היום המתוק הזה סיימנו כשעל גופנו החולצות המודפסות של אלינור רבי ועליהן הכיתוב Yes I do אשר לגמרי השלימו לכן את החוויה.

 

 

 

אז כלות אהובות, אנו מקוות שהיום הזה הועיל לכן ועשיתן בו כיף, כמובן שנמשיך לעדכן אתכן גם לגבי האירועים הבאים, אז שווה לשמור את היד על הדופק בקבוצה שלנו!

 

קרדיטים

מציגים: ורד ספיבק, אלינור רבי, עינב פדידה

צילום סטילס: רובי אהרון

עוגיות מעוצבות: Pink Lemonade handmade candy

זר פרחים אישי: איחולים בפרחים, דיזינגוף 294

תודה מיוחדת לכל המשתתפות באירוע!

מאת:כלות אורבניות