ד״ש מקליפורניה: קולקצית 2015 מבית Sarah Seven

06.10.14

 

מידי יום ביומו אנו משוטטות ברחבי הרשת: מדלגות בין מדינות, פוגשות באנשים חדשים, נתקלות ביצירות שטרם הכרנו - והכול באמצעות קליק קטן על העכבר. כך למשל, זכינו לפגוש לאחרונה בשמלות כלה יפות שניבטו אלינו מבעד למסך המחשב ותפסו את תשומת ליבנו.

 

אתן ודאי כבר סקרניות לשמוע באיזה מותג מדובר ולכן נגלה לכן כבר עכשיו את שמו: ״Sarah Seven״, בית אופנה לשמלות כלה הממוקם בקליפורניה השמשית. בין היתר מציע המותג תפירה אישית של שמלות לצד שמלות מן הקולקציות השונות, ובין דפיו השונים של אתר האינטרנט אף מצאנו בלוג מק-סים שמתחזק בית האופנה עצמו וכיף גדול לשוטט בו.

 

 

 

 

הקולקציה החדשה של ״Sarah Seven״ לשנת 2015 נושאת אותנו על כנפי הדימיון לעולם של רכות, צבעים בהירים ובדים מלטפים - והרי זהו כוחה של קולקציה מוצלחת המצליחה לעורר בנו תחושות מן הסוג הזה בעוד אנו בוחנות את הדגמים השונים.

 

 

 

שמלות הכלה עצמן נעות על פלטת גוונים שנעה בין שמנת ללבן, עם נגיעות של זהב בין לבין, המוסיפות את הבלינג הבלינג העדין האהוב עלינו כל-כך. מדובר בשמלות המאופיינות בקווים נקיים, בעלות סילואטות פשוטות, כשעליהן דיטיילים שונים ההופכים אותן לבאמת יחודיות.

 

 

 

 

גם הסטיילינג המינימליסטי אך המהודק, שמתבטא בשיער גלי, בקשתות פרחים עדינות וברקע בהיר - מצליח להעביר סיפור אחד שלם לקולקציה המעוררת בנו כל כולה תחושות נעימות, נעימות.

 

 

צילום: Matthew Moore

 

ניהנתן מן הטיסה הספונטנית שלנו כך סתם באמצע היום? גם אנחנו! ואם גם אתן נתקלתן במותג שמלות חו״לי שריגש אתכן ממש - אנחנו כאן, אז שתפו שתפו.

 

 

מאת:כלות אורבניות