דניאל וחיים, 23.10.12

17.08.14

 

לא בכל יום אנו זוכות לארח צלמת וכלה אורבנית, אך היום זה בהחלט עתיד לקרות! דניאל ישר, אשר בדרך-כלל אנו נוהגות לפגוש בה דווקא כמי שאוחזת במצלמה, עוברת לקידמת הבמה ומשתפת אותנו בחתונה שלה ושל חיים, בן זוגה.

 

אז כיצד נראה אירוע עליו עמלה במשך חודשים, כלה שחיה ונושמת את עולם החתונות הישראלי? אנו בטוחות שאתן סקרניות לגלות, אך לפני הכול אתן חייבות להכיר את הזוג הזה.

 

דניאל וחיים הכירו במסגרת הלימודים, כשהוא היה סטודנט ואילו היא עוזרת הוראה. בדיוק כפי שלוחצים ״קליק״ על המצלמה, כך גם נוצר לו ״קליק״ בין השניים ומשם והלאה החל לו סשן חיזורים מכובד.

 

 

 

 

מכיוון ששני בני הזוג מגדירים עצמם כאנשים יצירתיים, היה להם ברור כי חתונתם חייבת לשקף זאת, ולכן מן הרגע בו בחרו יחדיו את טבעת האירוסין (כן, יחדיו!) , החלה תקופת הכנות שכללה התייחסות רבה לפרטים החל משלב ההזמנה ועד למתנות שקיבלו האורחים עם סיום האירוע.

 

 

 

 

בוקר החתונה החל בבית הוריה של דניאל, אותו סימנה היא מראש כיעד פוטוגני ובעיקר כמקום ביתי וחמים להתארגן בו. בשלב הזה נאלצה כבר הצלמת האורבנית שלנו לשחרר את המושכות, שכן הפעם תפקידה היה להיות אך ורק… כלה!

 

 

 

עם סיום ההתארגנות אסף חיים את כלתו היפה דניאל, וביחד יצאו הם לסשן צילומים קליל. דניאל, שהגדירה את עצמה ככלה ״קולית״ לאורך הדרך כולה, סיפרה לנו שבשלב הזה ההתרגשות כבר היתה בעיצומה.

 

 

 

 

 

 

 

את הלוקיישן בו בחרו השניים להתחתן אנו בהחלט מכירות היטב וגם הפעם נראה היה הוא במיטבו עם נגיעות עיצוביות רכות ועדינות שבהחלט תאמו לרוח החתונה.

 

 

 

 

 

עם סיום טקס החופה, החלה כמובן המסיבה וכמו כל כלה אורבנית - גם דניאל רקדה ורקדה… ולא שכחה ליהנות מכל שנייה ושנייה ביום החתונה שלה.

 

 

 

 

 

 

 

 

נחמד כל-כך לראות כיצד מעצב גרפי וצלמת הופכים גם הם לחתן וכלה, היפוך תפקידים מפתיע ומרענן!

 

◆◆◆

 

מקום האירוע: ביער, חדרה

קייטרינג: בראף

בר: ברבר

שמלת כלה: Pronovias

עליונית לשמלת כלה: ירון ברכה בצלאל

נעלי כלה: babe

איפור ועיצוב שיער: מורן לוין

צילום סטילס: מאמא צלמים

טבעות נישואין: נטה וולפה

עיצוב: ריצ׳ארד יוחם, Bloesem

הזמנות ומיתוג: חיים החתן, Sunshine Studio

די ג׳יי: עידן גבריאל, זברה מוסיקה

להקה: פילהרמונית הרחוב

עורך הטקס: הרב מייטליס

 

 

מאת:כלות אורבניות