דנה ורון, 21.8.12

17.01.13

 

את דנה ורון פגשנו לראשונה בסרטון הוידאו הנהדר הזה שלפניכן - שהציג את חתונתם של R‪&‬D, קיצור השמות בו הם מכנים את עצמם.

 

אז צפינו והתאהבנו (אנו מניחות שהדבר קרה גם לכן…) ורצינו להכיר את הזוג הזה קצת יותר מקרוב, וכמובן לארח אותם ממש כאן בקטגורית החתונות האורבניות שלנו, שהתאימה לשניים כמו כפפה ליד.

 

 

 

 

 

 

 

 

דנה, מעצבת תעשייתית ביד רמה, ורון, שמגיע מתחום המסעדנות, אוהבים שהדברים נעשים על הצד הטוב ביותר, על אחת כמה וכמה באירוע חשוב כמו זה. הם סיפרו לנו על תהליך אמיתי, סובלני, חולמני, ריאלי, כיפי, מרגש, מעייף וסוחף, שליווה את התכנונים האישיים שלהם בדרך ליום החתונה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לאורך כל הזמן הזה, ליווה אותם גם הרצון ליצור משהו מיוחד, מבלי להיכנס להוצאות מיותרות. משהו שהוא ממש, אבל ממש הם. הם דמיינו לעצמם חתונה כפרית בחצר האחורית ומצאו אותה בלוקיישן הנבחר, "חגיגה בכפר".

 

 

 

 

 

 

לדנה ורון היה ברור מאז ומתמיד שרון, בתור חובב מוסיקה מושבע, דואג למוסיקה ואימו היקרה לפרחים. מעבר לזה הכול היה פתוח והם החלו במסע החיפושים אחר הספקים המיוחלים…

 

 

 

 

 

 

ומכיוון שכבר אמרנו לכן שמדובר כאן בזוג אחר לגמרי, הם החליטו להקיף את עצמם בשלב המסיבה בתרנגולות ובעכברים. מדוע? הסיבה ברורה לגמרי. דנה היא התרנגולת בבית (סיפור ארוך…) ואילו רון מכונה "עכבר" כבר שנים ארוכות, ע"י כל חבריו הטובים. אין ספק, שכל התרנגולות והעכברים הללו, הוסיפו טויסט מרענן ותמונות שלא ישכחו במהרה.

 

 

 

 

 

 

השניים מסכמים את היום הזה כיום שטמן בחובו שלל רגעי שיא של אהבה סוחפת, חסרת מעצורים, לצד איבוד עשתונות קל ותשלום ספקים. הם דואגים לומר בגאווה גדולה כי היה להם אחלה תהליך בדרך לחתונה והם נהנו מכל רגע של תכנונים. ביננו? רואים, רואים, רואים!

 

מזל טוב ענק לכם R&D!

 

♣♣♣

 

מקום האירוע: חגיגה בכפר

קייטרינג ובר: חגיגה בכפר

שמלת כלה: פישנדג

נעלי כלה: שני בר

איפור ושיער: אינגריד ציברט

תכשיטים: סיכת ראש - אפרת קסוטו

זר כלה: אורנה רביב - אם החתן

בגדי חתן: IZAK

נעלי חתן: Maschio

צילום: שחר פרידמן

צילום וידאו: True Story Filmmakers

די ג'יי: אילן הניג

הזמנות: עיצוב - הכלה

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)