דלית וצחי, 22.3.13

18.06.13

 

מוזיקה. ואם תשאלו אותנו מה הקשר בינה לבין דלית וצחי, הזוג שאנו מארחות כאן היום, נספר לכן שבזכותה ורק בזכותה הם כאן. אלמלא היא, סיכוי גדול שמעולם לא היו פוגשים זה בזו. אז כיצד בכל זאת זה קרה? גם אנחנו הסתקרנו לשמוע.

 

 

 

 

אי שם, לפני 5 שנים, נפגשו דרכיהן של השניים. צחי הוא גיטריסט מוכשר שליווה את דלית, זמרת יוצרת בהופעותיה, ומאז שהכירו הם אינם מפסיקים ליצור ולכבוש פסגה אחר פסגה, אט אט. גם החתונה הייתה מבחינתם אחת הפסגות האישיות שלהם והם מלאי גאווה על כך שעשו זאת בדרכם שלהם, בדיוק כמו האלבום הראשון של דלית - פרי עבודתם המשותפת, שיצא מיד אחרי החתונה!

 

 

 

 

מאז שהכירו, גרים הם במרכז תל-אביב וכבר מזמן מרגישים כנשואים, אך ההצעה הרישמית הגיעה במסגרת חופשה קצרה בצפון הארץ אליה נסעו בכדי לנוח מעט אחרי תקופה עמוסה במיוחד. דלית, לא תיארה לעצמה כי ההצעה תגיע בתזמון הזה, וכשיצאה מן המקלחת הופתעה לגלות את כתב ידו של צחי על מתנוסס על מראת החדר ואת שאלת השאלות - "דלית, התינשאי לי?". ההתרגשות היתה עצומה ודלית סיפרה לנו כי הצעת הנישואין היתה מרגשת ואמיתית. ויותר צחי מזה היא פשוט לא יכלה להיות...

 

 

 

 

כעת, משהגיע השעה להתחתן הגיעה גם השעה להצטלם. ומכיוון שהעיר תל-אביב מאז ומתמיד היתה אהובה עליהם כל-כך, בעיקר פינותיה הקסומות, כגון כיכר בית העיר והבריכה האקולוגית שבסמוך לה, היה להם ברור כי הצילומים המקדימים ייערכו במקומות הללו בדיוק. ואנחנו, לא יכולנו לדמיין צילומים מתוקים מאלה של חתן וכלה מחייכים, מנשקים ומחבקים!

 

 

 

 

לאירוע עצמו גם כן דאגו השניים להעניק את חותם היד האישי שלהם, בעזרתה האדיבה של קרובת משפחה אהובה, מעצבת צעירה, שסייעה להם לעצב את חתונתם. במשך תקופה ארוכה הם אספו צנצנות לסידורי הפרחים, הכינו מתנות לאורחים וקיבצו את אוסף כלי הקרמיקה של אמה של דלית שהשתלב כחלק בלתי נפרד מן העיצוב. הפריטים הללו העניקו לחתונה טאץ' ייחודי ואינטימי והשניים מספרים כי הדבר סייע להם להרגיש "כמו בבית".

 

 

 

 

וכיצד צולחים חיי זוגיות, עבודה משותפת זו לצד זה וחתונה, בצורה הטובה ביותר? דלית וצחי מגלים לנו שהסוד האמיתי הוא להעניק הרבה מרחב אחד לשני, מרחב שמאפשר להתפתח ולצמוח גם ביחד וגם לחוד...

 

 

 

 

 

הם ממשיכים לספר כי העבודה על המוזיקה, ביחד, אינה פשוטה כלל וכלל אך היא לימדה אותם המון על עצמם ועל הזוגיות שהם מטפחים. והיום - היום הם חזקים מתמיד!

 

 

 

זוג אהוב שלנו, מאחלות לכם המון מזל טוב, מכל הלב! היה לנו כיף גדול להכיר אתכם, לארח אתכם ולשמוח ביחד איתכם.

 

♣♣♣

 

מקום לאירוע: כליף

קייטרינג: חואן מסל

בר: ברדק

שמלת כלה: שימקה

נעלי כלה: רוני קנטור

איפור ושיער: תמר בנין

אקססורי לשיער: ארנונים

בגדי חתן: זארה

טבעות נישואין: בטבעת זו

צילום סטילס: נועה מגר

צלם משנה: אביחי לוי

עיצוב: מרים קרמר

די ג'יי: נדב אגמי, זברה מוסיקה

הזמנות: עיצוב - הכלה

רב: הרב אריאל נתיב

מאת:כלות אורבניות