דורון ועידו, 12.7.13

07.07.14

 

היום יש לנו בעבורכן סיפור על היא והוא...

 

 

 

 

 

בחורה תל-אביבית שמאסה בעולם הדייטים נכנסת לבית הקפה השכונתי במטרה להזמין לעצמה משהו מתוק לנשנש, בסיומו של ערב שהחל בצורה לא ממש מוצלחת. היא יוצאת משם עם ההזמנה המתוקה שלה בתוספת הפתעה בלתי צפויה - מספר טלפון של בחור שמצאה חן בעיניו!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

זו אמנם נשמעת כמו התחלה של סדרת טלויזיה שהיינו שמחות לצפות בה, אך למעשה מדובר בסיפור היכרותם של דורון ועידו שנפגשו באחד הרגעים היותר לא צפויים בחיים.

 

 

 

מהרגע ההוא חלפו כמה וכמה חודשים והשניים עברו להתגורר במשותף עד שהגיעה הצעת הנישואין. ההצעה התרחשה במהלך טיול משפחות בצפון הארץ והזניקה תקופת הכנות שהתנהלה על מי מנוחות, שכן דורון היא מעצבת ומפיקה בנפשה ולמחייתה - וכך תוך פחות מארבעה חודשים, האירוע היה מוכן ומתוקתק.

 

 

 

היום שנבחר פה אחד על ידי בני הזוג ליום חתונתם היה היום השישי בשבוע, שאפוף באווירה מיוחדת שאין כמותה. על שמלת הכלה ניצחה אמה של דורון, מעצבת אופנה, כשבד החופה והדגלונים שקישטו את האירוע, גם הם נתפרו מבדים שנחו להם בסטודיו של אם הכלה וחיכו לייעודם המתאים… והנה הוא בא.

 

 

 

 

 

 

 

דורון ושתיים מחברותיה הקרובות, עמלו רבות על-מנת להוסיף טאץ׳ אישי לחתונה והפכו את דירתם של השניים למפעל קטן של חותמות, וואשי טייפ, חוטי איכרים ושאר חומרי יצירה.

 

 

 

 

 

 

מיד לאחר טקס החופה, פרצה להקת אלייב בניגונים ועשתה הרבה שמח לאורחים ולזוג הטרי. בנקודה הזו, כשהאנרגיות בשיאן, המשיכו דורון ועידו בחגיגות שנמשכו עד לשעות הקטנות של הלילה.

 

 

 

 

 

יש זוגות שפגישה עימם מוכיחה לנו פעם אחר פעם עד כמה הדברים הטובים בחיים נולדים לעיתים מתוך פגישה ספונטנית ומקרית לגמרי… ולכן לעולם לא כדאי לוותר. ים של מזל-טובים לכם זוג יקר!

 

◆◆◆

 

מקום האירוע: חגיגה בכפר

קייטרינג ובר: חגיגה בכפר

שמלת כלה: רינה צין, אמה של הכלה

נעלי כלה: סטורי

איפור: שירי ניסן

עיצוב שיער: יוסי טייר

בגדי חתן: סטורי

נעלי חתן: סטורי

צילום סטילס: דויד סקורי

צילום וידאו: רונן גולדשטיין

טבעות נישואין: רן זגורסקי

עיצוב: הכלה בשיתוף עם המקום

די ג׳יי: אלעד רון, זברה

להקה: משפחת אלייב

מתנות לאורחים: פוטוסט, עמדה לשזירת פרחים

 

 

מאת:כלות אורבניות