דבש, מתוק מדבש

07.07.13

 

כבר זמן רב שאנו עוקבות בשקיקה אחר אתר אחד שכולו דבש ואסתטיקה, פשוט כך. כמובן שמיותר לציין שמהר מאוד הוא נכנס לרשימת המועדפים שלנו וחשבנו שבהחלט הגיע הזמן להכיר גם לכן את המקום הזה, בו אנו מוצאות את עצמינו מרכיבות להנאתינו סלי קניות חלומיים, פעם אחר פעם בחודשים האחרונים - אז הנה הוא לפניכן, מוזמנות להכיר: Twigs & Honey.

 

צילום: Elizabeth Messina

 

מאחורי השם, עומדת בחורה צעירה ומלאת השראה בשם מירה קאלן, אשר הקימה את המותג בשנת 2008 ומאז היא דואגת להקיף את עצמה באלמנטים ובאקססוריז לשיער מהסוג שגורם לנו להחסרת פעימה או שתיים, או אפילו שלוש...

 

צילום: Elizabeth Messina

 

לאן שלא תפנו מן הרגע שכף רגליכן תדרוך באתר תמצאו עוד ועוד סיכות, מסרקיות, קשתות, סרטים מעוטרים ושלל קישוטים לשיער, קטנים וגדולים. ואם אתן חובבות מוצרי שיער ותסרוקות כמונו, בוודאי גם אתן תרגישו שהגעתן לגן עדן קטן, לא פחות ולא יותר. 

 

צילום: Elizabeth Messina

 

הפריטים המוצגים בו מאופיינים בייחודיות רבה ושונים מאוד מן הדברים שהיננו רגילות לראות: כל אחד מהם הוא למעשה "פיס" בעל נוכחות, אשר עשוי בקפידה וכזה שלגמרי יכול לגנוב את ההצגה. בעיננו, תסרוקת נונשלנטית בתוספת אחד הפיסים של "Twigs & Honey" יצרו יחדיו שילוב קסום ובלתי מתאמץ. מושלם בעבוריכן, כלות יקרות שלנו, לא?!?

 

צילום: Elizabeth Messina

 

ואם כבר הזכרנו סגנונות שונים, מבחר הפריטים מאפשר התאמה מדוייקת לכל אחת ואחת, החל מהכלה הנינוחה שמחפשת פריט בסגנון "נערת הפרחים", דרך הכלה בסגנון היווני ועד לפיית היער הקסומה… אחחח, כמה שהיא קסומה. אנחנו ניהננו להשתעשע עם התמונות היפות, ולכן עיטרנו חלק מהבחירות הספציפיות שעשינו בשמות מתאימים שיעזרו לכן לעשות קצת סדר בראש.

 

צילום: Elizabeth Messina

 

ומה עוד תמצאו באתר מלבד קישוטי השיער? ב-"Twigs & Honey" תימצאו גם הינומות בשלל סוגים (כולל הינומות הבירד קייג' האהובות וגם כאלה בסגנון תקופתי), חגורות מעוטרות, ביריות ואפילו מגוון מצומצם אך איכותי של שמלות כלה עדינות, אותן החלה מירה קאלן ליצור לפני קצת יותר משנה, באביב 2012.

 

צילום: Elizabeth Messina

 

הדבר האחרון שניכנס לאחרונה לרשימת הקניות שלנו, גם הוא כמובן מאותו בית יוצר, ומדובר בספר העוסק בהכנת אביזרי שיער מבדים, מתחרות ומחרוזים, שבוודאי יוכל לספק לנו כמה שעות של הנאה ויצירה. הרי על החולשה שלנו לספרי עיצוב כבר שמעתן, וכן - הספרים שלנו תמיד מחפשים חברים נוספים למדף.

 

צילום: Elizabeth Messina

 

רגע לפני שאנו נפרדות לשלום ומאפשרות לכן להתחיל בשיטוטים נרחבים באתר הזה, נספר לכן ש-"Twigs & Honey" מתחזקים גם חנות אטסי ואתן בהחלט מוזמנות לקחת את זה לתשומת ליבכן. כעת, נמשיך לנו בהרכבת סל הקניות החלומי שלנו ואולי, מי יודע, ביום מן הימים הוא יהפוך למציאות מתוקה.

 

*לאתר ליחצו כאן, לחנות האטסי ליחצו כאן.

מאת:כלות אורבניות