דבר אלי בפרחים

16.01.17

אם תשאלו אותנו, האלמנט העיצובי הכי קלאסי שאתן יכולות להשתמש בו ביום הגדול שלכן הוא פרחים; טרנדים באים וטרנדים הולכים, אבל פרחים הם קישוט מושלם, שאף פעם לא יוצא מהאופנה.

 

tali gallery 10

 

tali gallery 8

 

tali gallery 12

רוצות הוכחה? הגעתן אלינו בול בזמן, כי לפי דעתנו אין הוכחה טובה יותר מאשר העיצוב היפהפה בחתונה של טלי ודאג - שנערכה באחד מהלוקיישנים המושלמים בארץ, הלא הוא גן האירועים ביער.

 

tali gallery 17

 

tali gallery 4

תראו איזה עיצוב קיבל את פני האורחים: על לוח העץ נתלו תמונות של בני הזוג סביב מפת העולם בגוון עתיק עם מיתוג החתונה ומסגרת פורחת יפהפייה. לצד כל הטוב הזה, הושענו אופניים עם סלסילה מלאת פרחים, הוצבו דליים עמוסים בפרחים והונחו עששיות בגדלים שונים. התוצאה ממש עושה חשק לראות אילו הפתעות נוספות ממתינות לאורחים שמגיעים אל האירוע.

 

tali gallery 7

 

tali gallery 9

 

tali gallery 11

באירוע כל כך פרחוני, אי אפשר בלי עמדת שזירה - ובאמת לאורחים המתינה גם עמדה יפהפייה ועשירה בפרחים שמצייתים גם הם לפלטת הצבעים הנבחרת של האירוע: סגול, וורוד ולבן.

 

tali gallery 5

 

tali gallery 6

שימו לב לסידורי הפרחים שקישטו את אזור קבלת הפנים וכמובן - איך לא - לחופה המשגעת שכללה סידור פרחים מהמם אליו הובילו סידורים קטנים שנתלו משולי הכסאות שתוחמים את שביל החופה.

 

tali gallery 3

 

tali gallery 1

 

tali gallery 2

לקינוח, כמובן שגם בתוך האולם עצמו סידורי פרחים מדהימים עיטרו כל פינה ופינה, כולל שרשראות פרחים יפהפיות שלרגע גרמו לנו לדמיין חופשה טרופית בהוואי.

 

tali gallery 18

 

tali gallery 14

 

tali gallery 15

 

tali gallery 22

 

tali gallery 23

 

tali gallery 24

 

tali gallery 25

 

tali gallery 27

אין ספק שכל אחת יכולה לשאוב השראה מהחתונה היפהפייה הזו. אנחנו יודעות שאותנו היא מילאה באושר - ומה איתכן?

 

tali gallery 28

 

קרדיטים
צילום: חיים אפריאט
לוקיישן: ביער

מאת:כלות אורבניות