דבר אליי בפרחים...

27.09.10

 

בשנים האחרונות יש שימוש מאוד נרחב באקססוריז לשיער, כאשר הפרחים מהווים את אחת האופציות הפופולאריות ביותר. הפרח נתפס כאלמנט בעל זיקה רומנטית, וככזה שיכול להתאים עצמו לקשת רחבה של סגנונות וזאת בשל המגוון העצום של הפרחים (בין אם מדובר בפרחים אמיתיים או מלאכותיים).

 

שימוש בפרחים לשיער יכול לבוא לידי ביטוי כמעט בכל תסרוקת שבה נבחר:

• תסרוקת צד אסופה או חצי אסופה, המשלבת פרח מרשים בצידה (כדוגמת הסחלב). אם את פחות בעניין של אלמנט אחד גדול, את תמיד יכולה לבחור לשלב מספר פרחים בינוניים בתסרוקת שכזאת וליצור אפקט דומה.

• תסרוקת פזורה המשודרגת באמצעות פרח יחיד יכולה להוסיף נפח לפנים וטוויסט ויזואלי למראה הפשוט והיפה. כמו-כן, הפרח עצמו יכול להיות משולב כחלק מקשת או אפילו משרשרת פנינים (למראה וינטג'י יותר).

• סגנון נוסף שמתאים לתסרוקות פזורות במראה המרושל, פונה לאלו מבינינו שאוהבות את הלוק הכפרי. אנו מדברות כאן על שילוב של נזר פרחים עדין בשיער (ולא, זה ממש לא זר הפרחים ששמו לנו על הראש בגיל 5 במסיבת יום ההולדת בגן). נזר שכזה יכול לשלב בתוכו ענפים דקיקים ופרחים אשר יחדיו ייצרו מראה רומנטי ומתקתק.

• תסרוקת אסופה ומאופקת תוכל תמיד לשלב בתוכה פרחים בעלי נוכחות רבה יותר ובכך ליצור מראה דרמטי במיוחד.

אם נעמיק רק עוד טיפ טיפה בנושא, נמצא כי התאמה בין סוג הפרח שנבחר לתסרוקת לבין זר הפרחים שלך יכולה לתרום למראה הרמוני ביותר. אם את מסוג הבנות שמתחברות פחות לזר הפרחים, תוכלי תמיד לשלב קורסאז' (צמיד פרחים ליד) העשוי גם הוא מהפרחים המשולבים בתסרוקתך.

 

לסיכום נאמר, שאחד הדברים החשובים ביותר ברגע שהחלטנו על הוספת פרחים לתסרוקת, הוא לדעת להתאים את גודלם וכמותם לתסרוקת שנבחרה. המינון הנכון הוא זה שיוביל לתסרוקת המושלמת.

 

ומה איתכן? האם גם אתן הולכות לשלב פרחים כלשהם בשיער, אמיתיים או מלאכותיים?!? קדימה, שתפו אותנו. נשמח לראות ולשמוע דברים מעניינים...

 

www.greenlikewedding.com

 

 

www.stylemepretty.com

 

 

www.greylikesweddings.com

 

www.stylemepretty.com

 

 

www.greenlikewedding.com

 

 

www.thebridescafe.com

 

 

www.bklynbrideonline.com

 

 

www.junebugweddings.com

 

 

www.thebridescafe.com

מאת:כלות אורבניות