דברים שאנחנו אוהבות: הפקה בניחוח מקומי

26.04.16

 

באחד השירים האיקוניים של כל הזמנים, ג'ולי אנדרוז שרה על דברים שהיא אוהבת במיוחד. מאחר והשיר הוא חלק מהסרט "צלילי המוזיקה", שעלילתו מתקיימת אי שם באוסטריה הקרירה, ניתן למצוא בו פתיתי שלג, כפפות צמריריות ועוד כל מיני דברים שמתאימים יותר לארצות הקור מאשר לאקלים הלבנטיני המהביל.

 

הפקה מעוצבת

 

בהפקה שלפניכן, מתחבאים כל מיני דברים מקומיים שאנחנו מאוד אוהבות, כשהראשון שבהם הוא אווירת הקיבוץ; אין מה לעשות, פינות חי ואופניים לנצח יתחברו אצלנו עם שבתות מאושרות מהילדות, כשאמא לקחה אותנו למשק החי של קיבוץ בצפון הארץ ושם ליטפנו סוסים ועגלים.

 

 

יש משהו קסום ויפה כל כך בצילומים שמדגישים את השורשיות הארצישראלית. אתן יודעות, צילום על רקע בוגונוויליה פורחת, עצי זית וטבע מקומי - בלי לנסות למצוא מקומות בעלי Look&Feel חו"לניקי. פשוט לאמץ את המקומיות שלנו בשתי ידיים - ולהוכיח שגם כאן אצלנו אפשר להפיק צילומים משגעים.

 

lior gallery 3

 

זה לא סוד שאנחנו מתות על כל מה שיפה והרמוני. טווסים, למשל, מאז ומתמיד נתפסו אצלנו כשיא היופי והפאר הטבעיים ולכן תמיד עושים לנו טוב על הלב.

lior gallery 4

 

פרחים הם ללא ספק אחד מהדברים שאנחנו הכי אוהבות בעולם, בכל צורה ודרך בה הם מגיעים - ולכן שרשראות של פרחים תלויים מדגדגות לנו את כל שרירי ההשראה וגורמות לנו לרצות להצטלם מכל זווית.

שמלת כלה

 

גם עוגיות מקרונים תופסות מקום של כבוד ברשימת הפייבוריטים שלנו; הצבעים העזים שלהן והאסתטיקה המושלמת הופכת אותן לאקססורי שווה במיוחד לצילומים, כזה שתמיד נשמח שיהיה לנו.

שמלת כלה

 

עם כל הטוב הזה, אין מצב שלא נרצה להחזיר קצת אהבה למי שבא לשמוח איתנו. זרעי פרחים הם בעינינו מתנה מהממת לתת לאורחים של החתונה, שהיא גם סביבתית וגם מפיצה יופי בעולם.

 

שמלת כלה

 

lior gallery 8

 

שמלת כלה

 

שמלת כלה

 

שמלת כלה

 

lior gallery 13

 

 עיצוב חתונה

 

שמלת כלה

 

עיצוב חתונה

שמלת כלה

 

 שמלת כלה

 

שמלת כלה

 

אז קדימה, כלות אהובות שלנו: עכשיו זה בדיוק הזמן שלכן לחשוב על כל מה שעושה לכן שמח ונעים על הנשמה - ואיך ניתן לשלב את הדברים הללו בצילומי יום החתונה שלכן. את התוצאות - כמו שאתן כבר יודעות - יותר מנשמח לראות ולהראות כאן אצלנו בבלוג.

 

 

צילום סטילס: ליאור רוטשטיין.
איפור ועיצוב שיער: אסתי ביטון.
עיצוב סט: אלפנטא.
שמלות כלה: הלנה קולן.
נעליים: רוני קנטור.

קישוטי שיער: קולולוש
לוקיישן: שטח טבעי סמוך למכמורת.
תכשיטים: BohoReina.
מתוקים: I love cupcakes
דוגמנית: ליהי אברמזון.

מאת:כלות אורבניות