דברים טובים באריזות קטנות: החתונה האינטימית של מרתה ורועי

12.01.20

אנחנו אוהבות לארח זוגות שהולכים עם הויז'ן הפרטי שלהם עד הסוף, ויוצרים אירוע שהוא לחלוטין טיילור-מייד לאישיות ולאופי שלהם. כאלה הם מרתה ורועי שהחתונה שלהם היא פנינה קטנה וצבעונית.

 

gallery 1
gallery 1
gallery 1

מתוך הפינצטה שלנו

gallery 1
gallery 1
מרתה, במקור מאילינוי, החלה לטייל אחרי שסיימה את לימודיה באוניברסיטה ושמעה שתל אביב היא מקום ששווה לבקר בו. היא הגיעה לחופשה - ומעולם לא עזבה. אחרי שבנתה פה קריירה, זוגיות עם רועי וילדה את בתם המשותפת - הגיע הזמן לסמן וי על חתונה. ולא היה לרגע ספק שהשניים האלו יעשו את זה בדרך שלהם.

 

gallery 6
gallery 6
gallery 6
gallery 6
gallery 6
השניים רצו חתונה שתהיה מהנה וכיפית לא רק עבור האורחים, אלא גם עבורם. הם דאגו לייצר את הוייב הנכון עם אוכל טוב, מוזיקה משובחת ועיצוב מלא צבע באדיבות שלל פרחים מהממים בגידול מקומי בלבד - כולל טבעת היסטרית שהחליפה את החופה המסורתית. השמלה הייחודית של מרתה, התכתבה גם היא עם האלטרנטיביות של האירוע ועם צבעוניותו הקסומה.

gallery 11
gallery 11
gallery 11
gallery 11
gallery 11
gallery 16
בחתונה הקטנה נכחו בערך מאה אורחים, מה שיצר אווירה אינטימית ואפשר למרתה ורועי לבלות ולהנות עם כל מי שהגיע לחגוג איתם. המוזיקה, שמהווה נדבך חשוב בזוגיות שלהם מתחילתה, תפסה מקום מרכזי גם בחתונה. גם הטקס עצמו היה הכי רוקנ'רול שיכול להיות, עם AC/DC בכניסה לטקס ו-Guns n' Roses בסיומו.

 

gallery 16
gallery 16
gallery 16
gallery 16
gallery 16

 

gallery 22
gallery 22
הזוג הנינוח החליט על חופה חילונית שהם בנו עם עורכת הטקס שלהם מארגון הויה. הטקס היה אישי במיוחד, והיווה עבורם השתקפות אמיתית של עצמם ושל החיים שהם בונים יחדיו. הטקס בכלל, וקריאת הכתובה (שחיברו בעצמם) בפרט, מהווים את הזיכרון האהוב עליהם מהחתונה. לקרוא את המילים הללו, בפני משפחותיהם וחבריהם הקרובים ביותר - וכמובן מול בתם הקטנה - היה רגע מיוחד ועוצמתי.


gallery 24
gallery 24
gallery 24
gallery 24
gallery 24
קרדיטים:
צילום סטילס: נועה מגר
עיצוב האירוע: סטודיו גליתא
מקום האירוע: בית אנדרומדה
צילום וידאו: תומר גול
מוסיקה: ארז טודרס

+ קרדיטים נוספים

שמלה:טטיאנה מן

איפור ושיער: רות טולדו

נעלי כלה:Call it Spring

חליפת חתן: Blue Navy


מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)