דבי ודן, 16.8.11

26.02.13

 

ככה סתם באמצע השבוע, כיף גדול לערוך טיול מפתיע למושב היוגב ששוכן בעמק יזרעאל. ולשם מה אנו מצפינות עד לשם? להביא לכן, כלות אורבניות שלנו, עד לפתח הבית את חתונתם של דבי ודן המקסימים.

 

 

 

 

המפיקות שעומדות מאחורי החתונה שתיראו היום, הן לא אחרות מאשר בנות "Peace Of Mind", שעזרו לשניים להוציא לפועל את חלום החתונה הביתית, שנערכה במושב ודרשה לא מעט אירגונים ותכנונים מפורטים.

 

 

 

 

 

 

 

 

דבי היא מאמנת כושר פרטית שהתגוררה עד לא מכבר בהוואי (כן, כן, הוואי!) וכשפגשה היא בדן, חקלאי ממושב היוגב, ניצוצות האהבה עפו באוויר. בחודש אוגוסט, לפני כשנתיים, הם בחרו להתחתן בחצר הבית שבמושב, בשישי בערב, כאשר יום קודם לכן נערכה החופה בחוג החברים הקרובים והמשפחה.

 

 

 

 

 

 

 

 

בערב המסיבה, נערכה "קבלת שבת" מרגשת שכללה ברכות רבות מן החברים ומן ההורים, ולאחריה החלה חגיגת בשרים משובחת כשלצידה מגוון סלטים מעשבי תבלין אשר הורכבו כולם מן הגידולים המשפחתיים. וכשנסתיימה הארוחה, החלה כמובן המסיבה, שנמשכה עמוק אל תוך הלילה והייתה לב ליבו של האירוע כולו.

 

 

 

 

ואם תהיתן איך בכל-זאת מוציאים לפועל חלום על חתונה ביתית, נספר לכן בשקט בשקט שגם המשפחה וגם החברים הטובים, נרתמו כולם למשימה. לכל אחד היה תפקיד קטן שמילא בשמחה רבה (מהכשרת השטח לאירוע ועד ליום החתונה), וכך - כך זה קרה. חתונה פשוטה ויפה ברוח של פעם, עם המון אהבה באוויר.

 

 

 

 

מזל טוב דבי ורן, ותודה רבה לכם על שאירגנתם לכולנו טיול ספונטני לעמק היפה!

 

✽ ✽ ✽

 

מקום האירוע: חצר הבית, מושב היוגב

קייטרינג: לימוזין, אסדו ובשרים 

שמלת כלה: עיצוב אישי

נעלי כלה: אלדו

איפור ושיער: עירית כרמל

טבעות נישואין: ברמן

צילום: עמרי ואילן - תיעוד אירועים

די ג'יי: ארן לביא

הפקה: Peace Of Mind - פשוט יוצרות אירועים

 

 

מאת:כלות אורבניות