דאבל טראבל: תחפושות זוגיות לפורים

12.03.17

איזה כיף שפורים הגיע! סופסוף מגיע היום הזה בשנה שאנחנו יכולות להתפרע עם הבחירות האופנתיות שלנו, לתת ליצירתיות להתפרץ ולממש את החשק שלנו לפרויקט DIY ולרכישת פיצ׳יפקעס חמודים.

 

ואם כבר הגיעה הזדמנות הפז לעטות עלינו את האאוטפיטים הכי מגניבים שעולים בדעתנו, למה לא להפוך את העניין לפרויקט זוגי?

 

מתוך המחשבה הזו אספנו בשבילכן כמה רעיונות סופר קוליים לתחפושות זוגיות שיפנו לכל מיני סוגים של זוגות. בנוסף, כל אותם רעיונות יכולים לשמש אתכן לא רק כתחפושת לכבוד החג, אלא גם כטוטאל לוק הורס ויצירתי לצילומי הזוגיות שלכן או לצילומי סייב דה דייט.

 

מוכנות להתמלא השראה? גו!

 

לזוגות המתוקים: אם אתם מהזוגות הללו שתמיד אומרים להם כמה הם מתוקים, או לחילופין אם אתן קוראות לבן זוגכן ״קוקי״, תחפושת החלבן והעוגיה הזו תשב עליכן בול.

 

 purim gallery 1

(צילום: Studio DIY)

 

לזוגות ההיפסטריים: אם אתן מאלו שפורים מהווה בשבילן תירוץ ללבוש שמלות שבכל יתר ימות השנה עשויות להיות מעט אובר-דרסד, תחפושת ה-party animals תהיה פתרון מושלם בשבילכן.

 

purim gallery 2

(צילום: Brit.co)

מתוך הפינצטה שלנו

 

לזוגות הפודיז: בין אם אתן ובני הזוג שלכן חובבי אפיה מושבעים ובין אם אתם מסתפקים רק בלטרוף מאפים, הטוטוריאל לתחפושת השף ועוגת-החתונה הזה בטוח ימצא חן בעיניכם

 

purim gallery 3

(צילום: Studio DIY)

 

לזוגות הצופים בבינג׳: ״שובר שורות״ אמנם הסתיימה כבר לפני כמה שנים, אבל אם אתן נמנות בקרב מעריציה השרופים, אנחנו בטוחות שהתחפושת הזו תקרוץ לכן.

 

purim gallery 4

(צילום: Brit.co)

 

לזוגות חובבי הטראש: אחד מן הפאוור קאפלס הבולטים בעולם כיום - קים קרדשיאן וקניה ווסט, בתחפושת שהצחיקה אותנו בטירוף.

 

purim gallery 5

(צילום: Popsugar)

 

לזוגות הארטיסטיים: תחפושת פנטומימאים סופר פשוטה ליישום שנראית פשוט מעולה.

 

purim gallery 6

(צילום: New Darlings)

 

לזוגות מכורי נטפליקס: אין ספק שמדובר באחת מהסדרות ההורסות שנראו לאחרונה על המסך, ומעבר לעובדה שמדובר בתחפושת מצחיקה בטירוף, היא ממש קלה ליישום.

 

purim gallery 7

(צילום: abc News)

 

לזוגות הנוירוטים: בתור חובבות מושבעות של וודי אלן, אנחנו הכנסנו לוויש ליסט שלנו את התחפושת הזו של וודי אלן ודיאן קיטון מהקלאסיקה הנצחית ״אנני הול״.

 

purim gallery 8

(צילום: Alex Dorman)

מאת:כלות אורבניות