ג'קלין ומארק, 22.7.10

09.12.10

 

אהבה. אחד הדברים הכי מקסימים באהבה ובסיפורי אהבה בפרט, זה יכולתה של זאת ביום בהיר אחד להפגיש בין אנשים מקצוות שונים של הגלובוס. הזוג הבא שלנו אמנם גר כיום בת"א, אך מקורותיהם נמצאים הרחק הרחק מכאן. ג'קלין, הכלה שלנו, נולדה ביוהנסבורג אשר בדרום אפריקה ועלתה עם משפחתה לישראל בשנת 1992. לעומתה, החתן שלנו הינו "ייבוא ישיר" מליברפול, אנגליה, וגר שם עד ממש לא מזמן.

 

איך הכירו השניים אתן בטח שואלות את עצמכן? אז ככה, בקיץ 2007 מארק הגיע לחופשה קצרה בישראל. במהלך החופשה הוא הוזמן למסיבה שנערכה בביתו של חבר משותף בת"א, לשם הגיעה גם ג'קלין, החצי השני של הסיפור שלנו. ניצוצות בהחלט היו שם ומה שהתחיל כחופשה קצרה ורומנטית בארץ, הפך במהרה לסיפור אהבה ענק ולמערכת יחסים ממרחקים. הגעגועים לא פסקו, וכעבור שנה מיום היכרותם עברה ג'קלין ללונדון להיות עם אהובה היקר.

 

בתחילת חודש יולי 2010 שבו השניים ארצה בהחלטה משותפת שמארק יעשה "עלייה". הם נישאו כעבור שבועיים בחתונה עם ניחוח אירופאי מהמם.

 

כדי שתוכלו להבין טוב יותר את רוח החתונה עצמה, נספר לכם עוד קצת על הזוג המיוחד שלנו. גם הפעם מדובר בשני אנשים יצירתיים במיוחד, כל אחד בתחומו הוא. ג'קלין, בת 29, הינה מאפרת מקצועית מצליחה ואילו מארק, בן 30, עוסק בארגון תערוכות לתעשייה. הם מגדירים את עצמם כזוג של הפכים אשר מטבעם נמשכים זה לזה ואוהבים מאוד טיולים, בישולים, אומנות ועיצוב.

 

ועכשיו נעבור לסיבה האמיתית שלשמה התכנסנו כאן היום: החתונה המקסימה של ג'קלין ומארק. כפי שכבר סיפרנו שניהם באים מרקעים קריאטיביים במיוחד וכבר לאחר הצעת הנישואין ידעו שמה שלא ייעשו ביום חתונתם חייב לשקף את האישיות והטעם האישיים שלהם. הדברים העיקריים מבחינתם היו חתונה בסגנון אנגלי מסורתי, אך כזאת שתאופיין גם באווירה ישראלית נינוחה והמון המון צבעים שיעטפו אותם מכל עבר. את המוטיב העיצובי לחתונה שלהם אפיינה ההגדרה של "גן קיץ פריזאי" עם פלטת הצבעים הבאה: קורל, ורוד, אפרסק וירוק, וטשטוש ההפרדה בין חלל החוץ (בו נערכה החופה וקבלת הפנים) לבין חלל הפנים (בו נערכה המסיבה עצמה). אלמנט נוסף שבלט בחתונתם של השניים היה החופה המיוחדת שעוצבה במיוחד למאורע על-ידי אמה של ג'קלין, טרי. לדבריהם, העניין הפך את טקס החופה לאישי ומיוחד.

 

טיפ אחרון לסיום מפי הזוג שלנו: "בתור זוג שהיה מעורב בכל פרט ופרט בחתונתו אנו ממליצים לכם בחום לשים את חותמכם האישי ביום הזה: דרך האוכל, הצילום, העיצוב, המוזיקה ועוד. היום שלנו בהחלט לא היה רק "היום של הכלה", הוא היה של שנינו, וזה מה שהפך אותו בעצם לכל-כך הרבה יותר מיוחד ושלנו."

 

ג'קלין ומארק היקרים, אנחנו חייבות לציין שהתאהבנו לחלוטין בחתונה שלכם מתחילתה ועד סופה. המחשבה על הפרטים הקטנים והגדולים ניכרת בכל תמונה, כמו גם האהבה העצומה שאתם חולקים. המון תודה ושתזכו לעוד הרבה אירועים מקסימים שכאלה!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

✿✿✿

 

מאת:כלות אורבניות