ג'ול ועמית, 13.5.11

14.09.11

 

ג'ול ועמית, זוג יצירתי בחיים בדיוק כמו ביום חתונתם (בכל-זאת, מדובר כאן במעצבת אופנה ומעצב תעשייתי), רצו להתחתן בגינה יפיפייה כשהם מוקפים במשפחה ובחברים טובים. הם חלמו על חתונת גן קסומה ואביבית, עם הרבה ירוק, אוויר צח, נרות וגרלנדות שמפיצות אור רך ונעים מכל עבר.

 

למען האמת, גם בחיי היומיום שלהם השניים אוהבים לבנות, לשפץ וליצור בעצמם את רוב הדברים שמקיפים את סביבתם. לכן, היה זה ברור מאליו שגם בחתונה, הנוכחות האישית שלהם תבצבץ בכל פינה ופינה... בדיוק כפי שתראו עוד רגע קט בתמונות...

 

◊ ◊ ◊

 

זה התחיל עם עמית, החתן, אשר עיצב את ההזמנות היפות (בשילוב האיור הנהדר של המאייר LANDISH) וכרטיסיות ההושבה.

 

 

ג'ול, כלה שתיפקדה גם על תקן מעצבת אופנה, עיצבה לעצמה את השמלה וכך גם את האקססוריז שהשלימו את הלוק כולו. לשם כך, היא בחרה בשילוב צבעים רך של שמנת, ורדרד ושחור שלדעתינו השתלבו בצורה הרמונית ונפלאה.

 

 

 

 

 

 

נראה כמו אחה"צ של כיף בכפר, נכון?

 

 

 

 

דליה, אמו של עמית, נרתמה למשימה והכינה עוגת חתונה מרשימה בצבעי הפלטה שנבחרה לאירוע כולו. נשארו ממנה רק פירורים...

 

 

טקס החלפת הנדרים, נערך על-ידי זוג חברים קרובים של השניים וכלל בתוכו טקסטים שונים מ"שיר השירים". הטקסטים, התאימו בדיוק להווי החיים של ג'ול ועמית ומבחינתם, היתה זאת המתנה הכי נהדרת שיכלו לקבל...

 

 

Photobooth מושקע אובזר בשלל שפמים ומניפות, שעשע את האורחים והותיר מזכרת נפלאה. במסגרתה של כל תמונה, נכתבה "ברכה שיכורה" שיועדה לחתן ולכלה.

 

 

מסיבה, מסיבה, מסיבה!

 

 

ולקינוח, מצורף כאן סרטון סטופ מושן חמוד של החתונה!

 

 

מקוות שנהניתן בדיוק כמונו! מזל טוב לכם ג'ול ועמית!

 

◊ ◊ ◊

 

 

מאת:כלות אורבניות