ג׳וליה ואלעד, 27.12.13

27.04.14

 

כיצד מוצאים את שמלת הכלה המו-שלמת? ראשית, מחפשים השראה. כזו שיכולה לפגוש אותנו בכל מקום אקראי. לאחר מכן לוקחים אחות, אמא ואולי גם חברה טובה לסשן חיפושים ומדידות, עד שלבסוף העיניים נחות על ״השמלה״ וזו נחה על הגוף בצורה נפלאה. אז לפעמים, דווקא השמלה המושלמת מכולן היא זו שלא צריך לחפש, שכן היא הייתה שם מאז ומתמיד.

 

 

 

 

ג׳וליה, הכלה האורבנית שמתארחת אצלינו היום ביחד עם אלעד, בן זוגה, גילתה כך לא שמלה אחת אלא כמה שמלות. מדובר בשמלות הכלה של אמה וסבתה, שעברו במשפחה מדור לדור, נשמרו בצורה מופלאה ונבחרו להילבש על ידה ביום חתונתה… והמטען הרגשי העומד מאחוריהן?!? עצום.

 

 

 

אם כבר דיברנו על רגש, הרי שיש כל-כך הרבה ממנו בתמונות המיוחדות שמחכות לנו הפעם. ג׳וליה ואלעד התגוררו באיטליה ושם גם למדו רפואה, עד אשר החליטו לעשות עלייה לפני כשנה. אמנם באיטליה הם כבר הספיקו להינשא באופן רשמי, אך חשוב היה להם לערוך טקס נוסף בישראל, בדמות חתונת שישי בצהריים, כשמסביבם כל בני המשפחה והחברים הטובים.

 

 

 

 

אל יום האירוע הגיעו ג׳וליה ואלעד מלווים באורח מיוחד מאוד, הבייבי הקטן בבטנה של ג׳וליה שהייתה בחודש השביעי להריונה. השמלות של אמה וסבתה עטפו את בטנה ואילו כל האנשים שהקיפו את בני הזוג לא הפסיקו גם הם להרעיף על הזוג שלנו חום ואהבה.

 

 

 

 

 

התא המשפחתי המתהווה הוסיף תחושה מיוחדת מאין כמותה ליום הזה, כך שבמהלך הטקס כולו דמעות של שמחה לא הפסיקו לזרום ולזרום, כשהן מלוות בברכות רבות באיטלקית ובעברית כמובן. הרי יש כל-כך הרבה סיבות לחגוג… נישואין, משפחה, והלידה הקרבה.

 

 

 

 

 

 

 

 

כמה חודשים ספורים לאחר האירוע וממש לאחרונה, הגיע למשפחה התינוק הקטן של השניים - סגירת מעגל מושלמת ליום שהיה וכעת הם משפחה קטנה. מזל טוב לכם ג׳וליה ואלעד!

 

☼☼☼

 

מקום האירוע: האחוזה

קייטרינג: טעם וצבע

צילום סטילס: חיים אפריאט

מאת:כלות אורבניות