גרומסטייל

02.01.12

 

לא פעם חתנים שואלים אותנו מה בעצם נהוג ללבוש ליום הנישואין. אמנם זו נשמעת כמו שאלה טריוויאלית למדי, בדיוק כשם שזה טריוויאלי שהכלה תלבש שמלה חגיגית ביום הזה, אבל בפועל, חתנים רבים מרגישים שהחליפות הקלאסיות לא מתאימות לעורם ולאופיים.

 

חתנים מבולבלים ומלאי שיק, שימו לב: אספנו לטובתכם כמה טיפים שיאפשרו לכם להיות החתנים הכי מסוגננים ואלגנטיים באזור. אז מי אמר שעולם החליפות משעמם? ברגע שתגלו יצירתיות בפרטים הקטנים, תוכלו ליצור חליפה חלומית שמותאמת בדיוק לכם.

 

 

 

מיקס אנד מאץ'

הרגילו אותנו לחשוב שהחליפה צריכה להיות מונוכרומטית ושכל חלקיה ישמרו על סקלת גוונים דומה. יש במראה הזה, על אף שאי אפשר להטיל ספק ביופיו, משהו מעט שמרני ולכן מי שליברלי יותר בתחושותיו עשוי שלא לאהוב את הוריאציה הפופולארית הזאת. אלא שבעולם הזה אין באמת חוקים והבחירה בגוונים דומים היא רק בגדר המלצה. בפועל, אין שום דבר שמונע מכם לשלב ג'קט מחליפה אחת ומכנסיים מחליפה אחרת.

 

 

כמובן שחשוב לוודא שקיים תיאום בין הגוונים שבהם אתם בוחרים, כדי לא ליצור מראה קרקסי, אבל במסגרת הטעם הטוב אנחנו בהחלט יכולות לראות שילובים הנחשבים לפחות סטנדרטיים - עובדים מעולה. כבר יצא לנו להיתקל בחתנים שבחרו במכנס בצבע חאקי, ג'קט בצבע כחול נייבי, חולצה בהירה ועניבה בצבע בוהק כמו כתום לדוגמא. חשוב לשים לב שאתם בוחרים רק באלמנט של צבע בוהק אחד, כדי שלא תהיה התנגשות עזה מידי בין הצבעים.

 

 

חולצה עם לב

מי שהצעד הזה קצת גדול עליו, יכול להביע את עצמו באמצעות חולצה מכופתרת ולא שגרתית. גם הפעם מקובל לבחור בעיקר בחולצות חלקות, אבל אם כבר שמרתם על רוח סולידית בבחירת החליפה, מדוע שלא תתפרעו קצת בגזרת החולצות?

כאן אפשר לבחור לא רק בצבע בוהק אלא אפילו בהדפס מיוחד, כמו למשל הדפס משבצות. על אף שמדובר בהדפס סטנדרטי למדי במונחים של יום יום, נסו לחשוב מתי לאחרונה נתקלתם בחתו הלובש חולצה משובצת? אם התשובה היא "מממ... לעולם לא", היא ממחישה בדיוק מדוע מדובר בפתרון מיוחד וסולידי כאחד. על אותו משקל, אפשר לבחור בווסט צבעוני או בעל הדפס מעניין ולשלב אותו בחליפה בעלת טקטסורה חלקה. זה יצור אפקט דומה ואפילו מעניין יותר, הודות לאלמנט השכבות שיווצר.

 

 

 

הסוד הוא בפרטים הקטנים

הרגילו אותנו לחשוב שביום הנישואין הכלה היא הכוכבת האמיתית, ואילו החתן, נאה ושרמנטי ככל שיהיה, נועד לשמש לה לעזר מבלי לגנוב את ההצגה. אנחנו ככלות אורבניות מרגישות שהחתנים ראויים לתשומת לב לא פחות מהכלה (טוב, אולי קצת פחות...), ובהתאם לכך החליפה שלהם צריכה גם היא להיות ראויה לאור הזרקורים.

 

 

מאחר שתחכום אינו נמדד בהצהרות גדולות ובומבסטיות אלא בפרטים קטנים, אפשר לוותר על שילובי הגוונים והטקטסורות, ולבחור באקססוריז שהם קטנים לכאורה אך בעלי פוטנציאל גדול בבניית ההופעה כולה. אז על חשיבותם של חפתים וסיכות דש כבר עסקנו בעבר, ועל אותו משקל גם העניבה או הפפיון יכולים להפוך לפריטים בעלי אמירה, בתנאי כמובן שבוחרים בהם בצורה הנכונה.

 

 

 

רוקעים ברצפה

אם אתם מרגישים מספיק בנוח עם החליפה הקלאסית אך מעוניינים להוציא אותה מהקונטקסט המקורי שלה, הדרך הפשוטה ביותר לעשות זאת היא באמצעות בחירה בנעליים לא שגרתיות. נעליים צבעוניות, נעליים עם הדפס מעניין או אפילו גרביים עם אמירה משעשעת יכולים לאפשר לכם לשמור על קולכם ובמקביל למנוע מכם לשדר אווירה שטותניקית מידי.

 

 

 

 

אז מה דעתכם חתנים יקרים? מהי הדרך המועדפת עליכם להביע את עצמיכם באמצעות החליפה?

 

 The images are taken from: Well-Groomed Blog*

מאת:כלות אורבניות ולובה שרגא