גל ועידן, 22.5.13

04.08.13

 

בחודשים האחרונים, תיבת המייל שלנו עולה על גדותיה ומוצפת בחתונות אורבניות, החתונות הנפלאות והמרגשות שלכן. העיניים, אינן יודעות שובע והלב מתרחב עוד ועוד, ולכן החלטנו לחרוג ממנהגנו ולהקדיש את השבוע הקרוב לפוסטים בקטגוריה הכה משמחת הזאת, שמלווה אותנו עוד מימיו הראשונים של הבלוג (אשר אוטוטו יחגוג 3 שנים!!! וכמו שאומרים, הזמן בהחלט טס כשנהנים…).

 

 

 

 

גל ועידן, זוג שכבר שמעתן עליו בפוסט ההזמנות שעלה לאחרונה, פותחים את החגיגות בקול תרועה רמה ועושים זאת עם חתונה ייחודית בנוף.

 

 

 

 

 

השניים פגשו זו את זה במהלך לימודי תקשורת חזותית ומאז הלכה ופרחה לה האהבה. ומכיוון שמדובר בשני אנשים יצירתיים במיוחד, ידעו הם אל מן ההתחלה שגם החתונה תיחגג בדרך שלהם ותהיה אינטימית וצנועה.

 

 

 

 

 

את הארוע עצמו חילקו הם לשניים, כשטקס החופה נערך בחצר ביתם של הסבים של עידן, בזכרון יעקב. אל הטקס הוזמנה המשפחה המצומצמת ולאחריו התפנקו כולם בארוחה טעימה בסגנון דרוזי. יאמי!

 

 

 

 

 

ומתי הגיע חלקו השני של האירוע? כעבור יומיים בדיוק נערכה המסיבה בשדה חרוש, מוקף בכרמים, עם אוהל שינה ענק, דוכני מזון והרבה הפתעות נוספות שחיכו למוזמנים.

 

 

 

גל ועידן חזרו וסיפרו לנו שוב ושוב כי לאורך כל הדרך נעזרו הם בחברים המוכשרים שלהם ובמשפחתם האהובה, שהסכימו לשים יד בכל מה שרק ניתן היה: אביו של עידן סייע בהפקה, גל הכלה עיצבה ומיתגה את האירוע, החברים שניגנו והופיעו במהלך המסיבה וחברים נוספים מהלימודים שצילמו וערכו את סרטון החופה.

 

 

 

 

ואם כבר הזכרנו את הסרטון, רצינו לשתף אתכן בו - כי מבחינתנו, בהחלט לא יכולנו לבקש סיום מתוק יותר מזה, שמאפשר לנו וגם לכן להכיר עוד קצת את הזוג הזה שכל כך שמחנו לארח כאן היום.

 

 

גל ועידן, הגיע הזמן להיפרד ולאחל לכם חיים מאושרים ויצירתיים! והלוואי שתמיד תמשיכו להיות מוקפים בכאלה אנשים מוכשרים, זכיתם.

 

◈◈◈

 

מקום האירוע: גינה פרטית, "החורש הכחול"

קייטרינג: גרוזייה ושיאונה

שמלת כלה: שימקה

נעלי כלה: שילה

איפור: נופר גומא

בגדי חתן: זארה

טבעות נישואין: הידרה

צילום סטילס: לינור מגל, חן מזרחי

צילום וידאו: לירן וילר

להקה ודי ג'יי: split & jaxta, להקת דז'ה וו

מאת:כלות אורבניות