גלי ויונתן, 17.10.14

08.02.15

אם יש משהו שאנו תמיד נפעמות ממנו, זו היכולת של הזוגות האורבניים שלנו לעסוק בשילובים מעולים. השילוב שמצפה לנו הפעם הוא בין חתונת שישי קלאסית בצהריים, עם שמש בהירה ואלמנטים של טבע - לבין כל מיני טרנדים שפשוט עושים לנו נעים ולבטח עוררו תחושה דומה גם בקרב האורחים. על השילוב הזה, שהוא לא פחות מקסום, אחראיים גלי ויונתן.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מה שאנו אוהבות כל כך בטרנדים בעולם החתונות, אלו שגורמים לראדר שלנו להשתולל מרוב פעילות- היא שמדובר בדרך נוספת להנעים את זמנם של האורחים, להקדיש להם תשומת לב מיוחדת ולחזק את אפקט הוואו. זה בדיוק מה שגלי ויונתן הצליחו לעשות באמצעות רצף של בחירות מדויקות, החל מעמדת השזירה היפה והצבעונית של Flower booth שקישטה את האורחות והאורחים כאחד, דרך הבלונים שהוסיפו אלמנט מעניין לרחבה ועמדת צילום בה האורחים נהנו להשתעשע - ועד לעציצים שקיבלו לבסוף, לפני שהלכו כל אחד לדרכו, עם חיוך גדול על הפנים כמובן.

 

 

 

 

 

 

 

כעת הגיע הזמן לפגוש את המארחים היקרים שלנו: גלי ויונתן הכירו באמצעות חברה משותפת והתחילו לצאת לדייטים בידיעה שהם גרים בשני קצוות רחוקים של הארץ, מה שכמובן לא הפריע להם להתאהב ולהבין שזה הקשר הנכון עבורם. אנו תמיד אומרות שאם מרגישים שזה "זה", אפשר למצוא פתרון לכל מכשול וזה בדיוק מה שעשו השניים, כשעברו להתגורר יחדיו בסמוך למועד החתונה. הצעת הנישואין התרחשה בטבע, בלבו של טיול הררי... הבחירה הזו מתקשרת מאוד ליום האירוע, שגם הוא היה מוקף בנופים יפים ובתחושת חיבור לטבע.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הטיפ השימושי של גלי ויונתן לאירוע? אם הלו"ז ביום עצמו קצת צפוף, במיוחד אם מדובר בחתונת שישי, אפשר להזיז את הצילומים המקדימים ליום נפרד, כך שניתן יהיה להצטלם בנינוחות, להכיר מראש את הצלמים (במקרה שלהם, מדובר בפינגווין המעולים) ולהתרגל להקלקות ולפלאשים ביום האירוע עצמו. הפיקניק הפוטוגני של גלי ויונתן ללא ספק עושה חשק ליישם את הטיפ...

 

 

 

 

 

אז מה עושים מארחים למופת לאחר שסיימו להקדיש תשומת לב לכל הנוכחים? גם להם מגיע לנוח ולכן כבר באותו ערב עם סיום חתונתם האורבנית, עלו גלי ויונתן על מטוס שלקח אותם לירח דבש באמסטרדם היפה - ולזה אנו קוראות, ניצול נכון של הרגע!

 

 

 

 

 

 

גלי ויונתן היקרים, אנו מקוות ששמחתם להתארח אצלנו בדיוק כפי שהמוזמנים הרגישו ביום חתונתכם!

 

קרדיטים

 

מקום האירוע: הגבעה בברנר

עיצוב: מעצב האולם

מוסיקה: איתי שדה

צילום וידאו וסטילס: סטודיו פינגווין
שמלה: רינה בהיר
איפור ועיצוב שיער: עינב בר
טבעות: דיאנה נחמיאס
נעלי כלה: ריפובליק
נעלי חתן: אלדו
תכשיטים: אסתי ומגנוליה
הזמנות / מיתוג: דה לה פרינט
חליפת חתן: רוברטו
עורך טכס: איתן מזערי
חוויות: תא צילום סיי צ'יז, שוזרות פרחים flower booth, קובי בלונים
DIY: שתילים בסוף הארוע עם שלטים של תודה ששמחתם איתנו
מתנות לאורחים: שתילים

 

מאת:כלות אורבניות