גלית ואוהד, 20.6.14

31.08.14

 

בוקר טוב אהובות שלנו! היום רצינו לספר לכן על הכלות האלה שמצליחות ללכוד את תשומת ליבנו באמצעות תמונה אחת ויחידה שמגרה את בלוטות הסקרנות שלנו באופן מ-י-י-ד-י. כך בדיוק קרה לנו בקבוצה הסודית, כאשר גלית המתוקה שיתפה אותנו בתמונה ממסיבת הרווקות שלה.

 

 

 

 

 

 

בתמונה הבחנו בשמיכה צבעונית וגדולה שנפרשה על הדשא והורכבה טלאים-טלאים, כאשר כל חלק בה ייצג את החברות של גלית עם המשתתפות במסיבה. ברגע ההוא היה לנו ברור שלבטח מדובר בכלה אורבנית משכמה ומעלה - ואכן לא טעינו.

 

 

 

 

 

 

אז הנה אנו פוגשות בגלית ובחתן האורבני שלה אוהד, וזוכות לשתף אתכן ביום החתונה של השניים. בני הזוג האלה הכירו כבר לפני למעלה מעשור, אך מעולם לא חשבו זו על זה במונחים רומנטיים עד לרגע אחד בלתי נשכח, שם התרחש לו ״הניצוץ״.

 

 

 

 

 

 

מאחר וגלית צלמת משפחה המגדירה את עצמה גם כחובבת DIY סוגית הצילום היתה בעבורה החלטה משמעותית מאוד וכך היא מצאה את דניאל ישר (צלמת וכלה אורבנית). בחירה נוספת וחשובה עבר גלית ואוהד היתה לקיים את האירוע בבוקר יום שישי עם תפריט המוקדש כל כולו לצומח, בחירה המשקפת את אורח החיים של השניים.

 

 

 

 

 

בבוקר יום החתונה התכנסו כל האנשים היקרים לגלית ואוהד בכדי לחגוג את שמחתם וכך נולד לו אירוע אשר עטף אותם ממש כמו אותה שמיכת פלאים שסיפרנו לכן עליה בהתחלה.

 

 

 

 

מזל טוב זוג אהוב, נשיקות רבות מכאן ועד אליכם!

 

 

 

 

✽ ✽ ✽

 

מקום האירוע: אגדת דשא

קייטרינג: נקטר

שמלת כלה: בהדרה

נעלי כלה: ספאנק

איפור ועיצוב שיער: ליטל אלבז

תכשיטים: עגילים - אדל, שרשרת וצמיד - בארי

אקססוריז: מסרקיה לשיער - גל רכס

בגדי חתן: קסטרו

נעלי חתן: קסטרו

צילום סטילס: דניאל ישר

צילום וידאו: יוליה ברזינה

עיצוב: שושן צחור

הזמנות ומיתוג: שרון נוימן

די ג׳יי: פפריקה

עורך הטקס: בן מיון נורדמן

 

מאת:כלות אורבניות