גלויות מתוקות לט"ו באב

23.07.15

בתחזית הטרנדים שלנו בתחום ההזמנות והמיתוג, דיברנו על כך שמוצרי נייר עם הדפסים מתוקים (תרתי משמע!) של קינוחים הם ללא ספק טרנד בולט, כי בואו נודה באמת - פשוט אי אפשר לעמוד בפניו, בדיוק כמו שלא נעמוד בפני קינוח מעולה.

 

Ma&Me שעמדו מאחורי התחזית הסופר צבעונית הזו, חברו אלינו גם הפעם כדי להגיש לכן, הכלות האהובות שלנו, שי קטן לט"ו באב שיודפס ויימסר לאנשים שאתן הכי אוהבות.

 

 

קאפיקייק, גלידה, נעליים מעוצבות בצבע בוהק ולימונדה קרירה - כל האלמנטים הללו מתקשרים אצלנו בתודעה לקיץ ולתזמון שעליו ט"ו באב נופל בכל שנה.

 

 

אנו חושבות שמוצרי נייר וכל המחוות הקטנות הללו לגמרי לא איבדו את מקומם בעולם ודווקא הם אלו שמעידים על תשומת לב ועל מחשבה.

 

 

את הגלויות אפשר להדפיס, להגיש יחד עם מתנה או בתור מחווה בפני עצמה וכמובן גם למסגר אם אתן מחפשות יצירה יפה להוסיף לחדר השינה, כי בנות Ma&Me הכינו לנו קבצי פרינטבל סופר מתוקים רק לשימושכן, כלות אהובות.

 

 

על כל גלויה כתוב "אני אוהב/ת אותך יותר מ..." וכך בדיוק אנו מרגישות גם לגביכן ולגבי הכתיבה בבלוג-מגזין שלנו, שהרי גם אם בצד השני של המשוואה עומד לו קינוח מפנק או נעליים הורסות, תמיד נבחר ביכולת הזו להתיישב מול המסך ולכתוב לכן.

 

 

אז לא משנה מה תקנו או מה תעשו ביום עצמו, אנו מקוות שתעבירו אותו עם מי שאתן הכי הכי אוהבות.

 

לחצו כאן להדפסת גלוית העקבים

לחצו כאן להדפסת גלוית הקאפקייק

לחצו כאן להדפסת גלוית הגלידה

לחצו כאן להדפסת גלוית הלימונדה

 

קרדיטים

עיצוב: Ma&Me, עבודות נוספות של המעצבות תוכלו לראות כאן.

מאת:כלות אורבניות