גלאם בטבע

27.03.15

מאז שהתחיל לו האביב באופן רשמי, יש גם תחושה של התחדשות בתיבת המייל שלנו. חומרים יפיפיים שמבקשים לחגוג את העונה, את הטבע בנקודה הזו בשנה, את הפרחים העונתיים וכמובן גם את הכלות שלנו שיפות מסביב לכל השנה - נוחתות אצלנו בתיבה ומזכירות לנו מדוע מדובר בתקופה האהובה עלינו בשנה.

 

 

 

 

הפקות שבהן מתחברים כמה אנשי מקצוע אהובים, אשר כל אחד מהם מביא את זווית הראייה היחודית שלו ואת הפרשנות שלו לעונה הן האהובות עלינו במיוחד: פרשנות של אדם אחד חוברת לפרספקטיבה של אדם אחר ויחדיו נוצרת תוצאה שלמה, עשירה וכזו שנעים להתבונן בה.

 

 

 

 

כך בדיוק אנו מרגישות לגבי הצילומים הבאים, שהתקיימו גם הם על טהרת האביב. ערבוב מתוק של צבעי הפסטל יחד עם צבעים עזים יותר המזכירים לנו שגם הקיץ כבר לא כל כך רחוק לצד אלמנטים פרחוניים, סרביס בסגנון רטרו ומפיות דוילי מתוקות.

 

 

 

כל המתיקות הזו חוברת עם מוצרי הנייר באווירה משלימה, כלובי ציפורים, מטריות תחרה וארגזים - כולם אפופים באותה תחושת וינטג', שיא הרומנטיקה. 

 

 

 

 

את התמונה עצמה משלימים הפרחים, שהם החוט המקשר של כל האלמנטים השונים שחברו יחדיו באותה הפקה. הם מקשטים את האקססוריז שהוזכרו וכמובן גם את הכלה שלנו, שמבשרת על תחילת עונת האירועים החדשה. 

 

 

 

 

לצד כל הפסטליות המתקתקה הזו מצפה לנו סט נוסף, שגם הוא מבשר על בוא האביב ועם זאת, יש בו גוונים הרבה יותר כהים ותחושת גלאם. שם מחכים לנו איילים יפים, דקנטר עשוי מקריסטל ומוצרי נייר באווירה מונוכרומטית. כל אלו מתכתבים עם השמש שהחלה לרדת על סט הצילומים ומשדרים לנו תחושה של אביב בשעות הדמדומים.

 

 

 

 

גם האיפור והשיער מתחלפים בתיאום עם כל הסט - משיער פזור באווירת חופש ואיפור רך, לשיער אסוף שחושף את הגב ושפתיים מודגשות יותר.

 

 

 

 

 

כמו חילופי העונות, כך גם הפרשנויות וההשראות מתחלפות להן ומתחברות יחדיו - וזה כל היופי!

 

קרדיטים

צילום: Aviv Abergel Photography
עיצוב: הדס הכט עיצוב אירועים
מיתוג: Peacock - מיתוג אירועים
איפור ועיצוב שיער: טל לוי

דוגמנית: ליאור זינגר

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: